Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

jel' zna neko da li maxi u čika ljubinoj prodaje sveže meso ?

treba mi što pre ta informacija, tj, nemam vremena da idem na licinotm mesto da proveravam

 

a operaterka maxi call centra nije sigurna 100 % :isuse:

 

 

ed.

tražila potom od iste operaterke da mi da broj tog konkretnog marketa da pitam njih, kaže, ne može da mi da taj broj tj. nije dozvoljeno davanje brojeva marketa

 

ok, ja to uzmem zdravo za gotovo, ali posle par minuta đavo mi ne da mira (srbija je ovo brale), reko' da proverim ja to

i ladno nađem na njihovom sajtu brojeve svih radnji pa i te u čika ljubinoj i nazovem i dobijem informaciju  

ne znam dal' da se smejem il' da plačem

 

ipak, ovo drugo :cry:

Edited by dùda
Link to comment

jel' zna neko da li maxi u čika ljubinoj prodaje sveže meso ?

treba mi što pre ta informacija, tj, nemam vremena da idem na licinotm mesto da proveravam

 

a operaterka maxi call centra nije sigurna 100 % :isuse:

 

ne može svežije biti, ne stigne da oksidira

Link to comment

ne može svežije biti, ne stigne da oksidira

hvala sineru, saznala i ja u međuvremenu a bitna mi je i ta info da je sveže, mada je logično, ta radnja je jako prometna

Link to comment

hvala sineru, saznala i ja u međuvremenu a bitna mi je i ta info da je sveže, mada je logično, ta radnja je jako prometna

 

pored redova na kasi imaš i dva reda u radnji, jedan je za meso a drugi je odmah pored za gotova jela :)

Link to comment

pored redova na kasi imaš i dva reda u radnji, jedan je za meso a drugi je odmah pored za gotova jela :)

e super, baš mi je potrebna ta informacija, to je za strance koji uglavnom borave u mom stanu u centru što izdajem

trenutno šaljem mail nekom francuzu koji treba da dođe u nedelju pa je super i to što ta radnja radi 24/7

Link to comment

Na sajtu kazu da rade

 

Maxi i Mini Maxi objekti koji rade 00-24h



 

STARI GRAD
Čika Ljubina 8
Kosovska 33
Prizrenska 1
Francuska 5

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

jel neko video u gradu crni susam aka kalonga aka nigela seeds? obicno imam ovoga u izobilju no sam potrosio i smetnuo s uma da donesem s nekog od putovanja. uradicu to na sledecem putu na bliski istok ali mi treba sada da natrpam u kimchi. jel neko video negde? onako po nekoj logici, mozda bi ovi bosanci iz "badema" bili prva logicka adresa, provericu tamo, ali cisto da pitam da li je neko kupovao u bgd.

Link to comment

de je ono dr arslanagic otkrio da u kazinu ima dzema od kestena? gde god da si, hvala ti ovde.

 

kupila sam juce, nisam jos otvorila, nisam smislila sta cu s njim, al hvala, nek stoji. 40 posto kestena, 60 posto secera, vanila. dobar sastav za tu vrstu proizvoda. 370 grama 285 dinara. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...