Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Zar ne treba za Metro ona kartica koju samo vlasnici firme mogu da dobiju?

Ne mogu da verujem da u Waterfrontu ne može regularno da se kupi tako obična stvar kao što je kavijar. Su čim ćemo pred te silne milijunaše kad nagrnu?

Neka mala radnja sa skupim uvoznim specijalitetima illi fensi ribarnica?

Imaju oni i jednu radnju gde moze bez kartice al tamo jos nisam bio. Ovde mozes da pozajmis karticu od nekog ili da nadjes nekog da te pusti da otvoris karticu na njegovu firmu. Na jednu firmu moze 5 kartica da se izvadi.

 

edit: ako ima u ruskim radnjama najpre ima u onoj u bloku 70. Ja ni ne znam za druge a nije da ne bih voleo da saznam :)

 

https://www.facebook.com/tradicii/info

Edited by katamaran
Link to comment

Priznajem da nisam poznavalac NBGD-a. Znam da je na par minuta od kineskog TC-a za kojeg znam da je u bloku 70.

 

blok70.png

Edited by katamaran
Link to comment

Elem sad sam zvao tu rusku  radnju kod Belvila i trenutno nemaju kavijar a kad će dobiti ne znaju. Cene su im 3000(crveni) i 8000(crni) za 120g. Pratiću dalje njihov sajt.

Što se mene tiče može i jeftina lumppfish zamena, nisam ni mislio da kupujem belugu ili tako nešto od 200 evra za 50g.

Probaću i Metro nekako.

Hvala za ideje.

Link to comment

ako ti nije problem da jedes kavijar kome je istekao rok trajanja mogu da ti poklonim svedski od firme ciji su vlasnici neki iz ABBA-e

 

nikad ga nisam otvorio a mozda sam ga u medjuvremenu i bacio

Link to comment

ako ti nije problem da jedes kavijar kome je istekao rok trajanja mogu da ti poklonim svedski od firme ciji su vlasnici neki iz ABBA-e

 

nikad ga nisam otvorio a mozda sam ga u medjuvremenu i bacio

 

Ako si ga bacio, oću ja!

Link to comment

ako ti nije problem da jedes kavijar kome je istekao rok trajanja mogu da ti poklonim svedski od firme ciji su vlasnici neki iz ABBA-e

 

nikad ga nisam otvorio a mozda sam ga u medjuvremenu i bacio

Ako ti nije problem potraži ga na deponiji pa mi javi.

 

Proveriću i u Aromi mada ga nešto nisam video u 27. marta

Link to comment

http://www.011info.com/poslasticarnice/poslasticarnica-mm

Tu su telefoni, pa verovatno moze se zove i pita za cenu.

 

Kupovala sam godinama cesto, poslednjih godina retko. Imaju u ovo doba godine, pa sve do februara.

Biće ujutru, za danas odee sve i to po 850din/kg (prošle god. je bilo 600, sećam se sa setom :)). Imate vi svoje recepte, čim volete baš to, a ako vam se proba kesten rolat (ima i čokolade i oraha i takoo...) - dođite ili tražite recopis.

Link to comment

Ako ti nije problem potraži ga na deponiji pa mi javi.

 

Proveriću i u Aromi mada ga nešto nisam video u 27. marta

19bb8e6b60421102df905f684f620f01.jpgef76330e03d0106fd8883571fde43f81.jpg

 

 

 

Tu su, ROK istekao 2011. Nema vidljivih tragova kvarenja, poklopac nije nabubrio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...