Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

 kad vec pricamo o ribama..letos sam prvi put probala onaj precenjeni rio mare,obicnu tunu i majko mila pa ono je preslano!!!meni je grozno..

sad sa mirom mogu da nastavim da ga ne kupujem

Link to comment

al i to isto mora da pita koje riblje ulje da kupi :)

Samo neka izvoli: Alkaloidovo je najbolje, uvozna su fenseraj.  :)

 

Sredicemo mi Singera, ima da bude momak ko шлипер  :P

Link to comment

alkaloid ne bih pila.  :fantom:

 

kvalitet ribljeg ulja se meri po kolicini dha i epa, i po tome dal je ocisceno od metala. riblja ulja koja se prodaju kod nas su nekvalitetna, ukljucujici i razna uvozna. al medju njima ima jedno koje je prihvatljivo. naravno, najbolje je nabaviti u inostranstvu, preko neta, na primer. al nek krka sardine, nista mu nece faliti :)

Link to comment

Postirine konzerve su preskupe i zakucane cene, rio mare cesto ima na popustima ona veca pakovanje 4+1 plus oni idea bonovi, izadje dosta jeftinije a iskren da budem meni su i bolje od postirinih tuna koje su suvkaste.

Link to comment

Alkaloid je zakon za ovde.

Inostranstvo onako i kako gde, retka su cista ulja od jetre bakalara, ona se jedina racunaju; znao sam svojevremeno za neka gore skandinavska dosta retka i poprilicno skupa.

 

A za sardine si skroz u pravu, neka krka, nista mu faliti nece  :)

Link to comment

premia pljosnata sardina, plava konzerva, je adriatic queen. dobra

isto tako, premia haringa, velika pljosnata konzerva je odlična

 

adriatic queen oslić je oduvek bio zakon, brutalno je dobro, vderi 170 dinara

 

od tunjevine Calvo, mislim španski, ušiva i Rio Mare, malo je jeftiniji, sve im je dobro, namazi posebno

 

sardine, bilo koje rovinjske (Mirna), cena - kvalitet, ja se davim u tome. Mardešić isto, oni rade i robnu za Rodić / Merkator

 

La Perlu i bilo koje nemačko ili drugo sranje pakovano na Tajlandu, Indoneziji ili Tunisu zaobiđi u širokom luku, komadiće tune posebno, ali to znaš valjda

Link to comment

 

 

i dobar kumin

 

 

ovo i mene zanima

 

 

nego..Idea preuzela Rodu?

moja lokalna Roda na cosku i druga u selu postali Ideje...sta je dobro od njihove marke,ako ima nesto da valja, da znam da ne lutam?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...