Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

U Univerexportu najgori ikad smrznuti brokoli.

Robna marka,  a proizvođač

http://www.aretol.co.rs/zamrznuti-program.php

Mislim da nije uobičajena sorta kao što je kod Frikoma ili svež u piljarama, nego neka sa najsitnijim cvetovima. I pored termičke obrade je gorak i ima ukus trave. Još su ubacili neku sitnež od cvetova da dobije na masi. Kao da ga je pakovao Agrokomerc iz V.  Kladuše, a ne Novi Sad.

Link to comment

el ovde bistrimo trgovinske lance?

 

sto sam danas ppzdela u ideji, zapravo, nije bio ppzditis, vec vise bespomocnost. uzela nekoliko stvari koje su bile na akciji, upadljivo istaknuta niza cena, i sve stvari mi kuca po regulanroj ceni. ja kazem da kasa ne kuca dobro, da je cena niza, ona kaze evo bas menjamo cene, ja kazem da al morate da mi prodate po ceni koju ste istakli, ona slegne ramenima, kaze ne znam ja nista, dodje joj u pomoc mlad muskarac, ja opet morate da mi prodate po istaknutoj ceni, jer ako ne, obmanuli ste me, on kaze sve ste vi u pravu. ja kazem zvacu inspekciju, on kaze u pravu ste, zovite.izadjem iz radnje ne kupivsi nista. mislim se, koji kurac da zovem inspekciju, nemam pametnija posla, ko da ce to ista promeniti. a nije ni da necu vise ici u ideu, ko da mogu da biram bolje.  

Link to comment

U Univerexportu najgori ikad smrznuti brokoli.

Robna marka,  a proizvođač

http://www.aretol.co.rs/zamrznuti-program.php

Mislim da nije uobičajena sorta kao što je kod Frikoma ili svež u piljarama, nego neka sa najsitnijim cvetovima. I pored termičke obrade je gorak i ima ukus trave. Još su ubacili neku sitnež od cvetova da dobije na masi. Kao da ga je pakovao Agrokomerc iz V.  Kladuše, a ne Novi Sad.

 

mozda su pakovali kineski brokoli? kod kineza brokoli ima puno stabljike, a malo cveta.

Edited by darling
Link to comment

tuna postira brac u maslinovom, koja se sad zove adriatic queen. ima u svakoj radnji, al je vise nego upola jeftinija na pijaci.

oslic adriatic queen je isto super. ima svuda. rekla bih da im je i skusa dobra. 

sardine mardesic, ponegde ima. 

 

naravno, svaku konzervu dobro ocedi od tog sranje ulja kojom ih zalivaju. 

Link to comment

šta valja od konzervirane ribe i gde ima se kupi?

Spala knjiga na dva slova, frka, a?

 

La Perla, fileti skusa, ocisceni, bez koze, kartonska zelena kutija, odlicni su, cena jesta malo neprimerena, ali sarena od mesta do mesta, vredi pogledati.

Ostalo, bar sto se Bg i mog znanja tice, mrka kapa.

Ali La Perla skusu preporucujem, odlicna je. 

 

 

Edit: pripazi, sad se setih, imaju slicno pakovanje skuse sa i bez koze, da se ne zajebes, s kozom je sranje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...