Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

kupila u univereksportu sir za gril domaceg proizvodjaca muza, tako nekako. pakovanje od 200 grama dvestotinak dinara. u neuglednoj kartonskoj kutiji dve pojedinacno upakovane snicle sira. pekla sam ga na teflonu, jako je dobar, to je halumi. super je sto nije slan, nego taman. preporucujem.

Link to comment

pravi domaci kozji a la halumi sam kupio od nekog lika sa rudnika. taj je dolazio subotom na bajloni tamo gde se prodaju sirevi ali mi je poslednji put rekao da ce uskoro prestati. takodje u onoj simpa kafanici valjda se zove galerija u zemunu na gardosu tacno povise onog spanskog restorana na keju sto ga drzi neki fudbaler partizana. malo je slaniji ali je sve ostalo savrseno dobro....

Link to comment

bila danas u univeru na dorcolu, sir za gril nestao. nadam se ne zauvek. 

 

ovi ga proizvode. 

 

 
Braće Nešković 38, 22441 Deč
Telefon: 022/493-004, Faks: 022/493-577
 
guglala sam ih dalje, i nasla da im je mleko 2008. bilo zatrovano eserihijom. dal se popravilo stanje?! nesto mi se vise ne mili taj sir :(
al eserihija mora da je mala maca u odnosu na aflatoksin. i pokojna valeta bila obogacena klostridijom... 
 
u tom siru baje s rudnika sigurno ima i vanzemaljaca...
 
 
Edited by darling
Link to comment

videla sam u aromi olitalijina maslinova ulja iz linije ekstra gurme, odnosno to su jednosortni frutatoi, prepoznala sam da je jedno od belice, posto se pise isto belice :D pola litre 1500 dinara. flasa: italijanski dizajn, prelijepo. 

 

2014031116393393LineaMonocultivar.jpg

 

 

 

inace u univeru ima kjavalona od pola litre za 3000. masala.

Link to comment

Ogroman hejt za bandu iz "Famisa" koja od naredne nedelje zatvara fabričku prodavnicu preko puta pijace na Senjaku. Vele da im je zakup preskup, džaba činjenica da se radnja taman razradila kako treba. 

Link to comment

Ogroman hejt za bandu iz "Famisa" koja od naredne nedelje zatvara fabričku prodavnicu preko puta pijace na Senjaku. Vele da im je zakup preskup, džaba činjenica da se radnja taman razradila kako treba. 

 

jeste, taman se razradile. dolazile babe da kupuju po jednu safaladu. boljih dana po jednu kranjsku. pazari su bili štadatikažem. senjački.

Link to comment

U Idei imaš skoro pa original te. Proizvodi ih neka nemačka firma, a nacrtana je američka zastava. Imaš u dve veličine, plus imaju i kile za hotdogove.

A malo drugači od tih proizvodi žitoprodukt, isto ih ima u marketima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...