Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Danas otvorena Agropapuk mesara u mom kraju, iza studenjaka, iza teretane, kod kafea Kokošinjac

ih kako su promašili sa imenom. a moglo je Agropapak. Ali Agropapuk kod kafea Kokošinjac :lolol:

 

gde ima sušenih crnih maslina da se pazari u ns?

Link to comment

Danas otvorena Agropapuk mesara u mom kraju, iza studenjaka, iza teretane, kod kafea Kokošinjac

Jel imaju neke damping cene ili slicne pogodnosti posto je 2 lokala dalje Momcilo koji je tu vec 20 godina i drzi kvalitet?
Link to comment

drugari, jel ima negde incuna po beogradu? ja u novom sadu trazila u merkatoru i na pijacama kod ovih sto donose iz madjarske pa nisam nasla....

vero, beogradski merkator, metro, pijac? zna li neko?

znam da je vec bilo o tome, al' pre dve godine, nisam sigurna da je i dalje ista situacija, a ja kad dodjem iz mog malog mista u beograd

da pazarim, moram da imam sto precizniji plan kupovine .../pominjali ste merkator i pijac/

Link to comment

e moram to da kupim onda prvom prilikom kad odem tamo

još uvek mi traju neke zalihe a istopiće se uskoro

a nisam voljna da plaćam papreno

a inćuni su mi nezaobilazni za brodet

daju mu onu neku potrebnu notu čak i kada nešto improvizujem sa ne baš adekvatnom ribom za tu namenu

Link to comment

jebotebog pa sto je kod nas toliko skupo

ali to je kod nas od jednom tako drastično poskupelo, pre je bila sasvim normalna cena, i preko noći jedno 4 puta je skočila gore

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...