Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Ovo je sigurno vec bilo negde, ali ne mari da i ja preporucim (topla srca & djebela stomaka) - Balkan Baklava (ul Carice Milice). Onake baklavuke ja ne jedoh od Melburna do Bliskog Istoka, nema nista bez Turcina. Posebno su dobre one male mini-baklave (bite-sized), same uskacu u usta, a takodje i urmasice otkidavaju. Au, moracu po jos.

Link to comment
  • 2 weeks later...

sta se desava sa podravkinim senfom?

nema ga nigde,bar ga ja ne videh u vecini velikih marketa po Nsu..a to mi je najbolji senf u ovom nasem minimalnom izboru senfova

Pruži šansu francuskim senfovima iz Interexa, bilo njihovu "kućnu" marku Top budget ili nešto skuplji Bouton d*Or, zakivaju. Top budget je sad i jeftiniji od Delhaizeovog 365 u teglici. 

Link to comment

ja mislim da nema Interex u Novom Sadu,ili ja ne videh

 a Delhaize 365 je prejak i preljut,eno stoji teglica u fridzu nemam pojma ko ce da je pojede..

Podravkin estragon senf mi je bio najbolji al nestade :(,nista uzela sam neki austrijski estragon senf u tubi i nije los...

Link to comment

meni su ti senfovi robnih maraka bzvz. od jeftinih vulgarisa cenim centroproizvod, koji jedem s kobajama. najvise volim neki fini senf na slovo r s plavim poklopcem, neam pojma kako se zove, umem da prepoznam teglu, ljuti, dvestotinak dinara kosta. 

Link to comment

Meni C senf izaziva groznu gorusicu, ali mi ovaj Deleze bas odgovara, i jacina i ljutoca, Podravku ne isprobah. Da, ti sa plavim poklopcem su super, nikad ne zapamtim ime :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...