Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

@banatjaninu visnjici sam videla riblje konzerve atraktivnog dizajna koje se zovu adriatik queen. to radi sardina doo, postira, brac, isti oni koji pakuju oslic koji si jeo i koji si trazio dal ima u srbiji. e, pa evo, sad ima, videla sam konzervu oslica ala bakalar. razlikuje se od njihovog konzervativnog domaceg programa po tome sto je sva riba koju pakuju, osim skuse, iz spanije. dakle, i oslic je spanski, spremljen i spakovan na bracu.

Link to comment

o, izvini, nisam cekirala sardine, mozda su sardine jadranske?! al stbk, postira sardine su sranje u odnosu na mardesicke :)situacija je dramaticnija nego sto sam mislila. nema vise stare sardinenece valjda sad prestati da proizvode jadransku tunu?!?!!? :(

Edited by darling
Link to comment

Uzimam i jedne i druge cak sam vise cenio postira. Kad sam gledao Burdejna kako se sladi tunom u Hrvatskoj, skontao sam da tesko da tu tunu pakuju u konzerve, uglavnom sve ide u izvoz. Pih ne mos postenu konzervu pojesti...

Link to comment

videon Adriatic Queen, nisam kupio ništa, jer mi je ostava nakrcana konzervama ribe, u poslednje vreme više kupujem nego što trošim, a i navadio sam se na Premia haringu.nisam video da ima oslića, hvala darling :-)malo nisam srećan što pakuju ribu iz iz Španije, ali ajde, probaćemo.

Link to comment

adriatic queen sardine su jadranske, verovatno su španski oslić i tunainače, nova premia konzerva sardine je baš adriatic queen, odnosno sardina postira. dobar pazar.

Link to comment

Ima li gde u Beogradu patrona sa CO2 za pravljenje soda-vode? Treba ortaku sa posla, ne mogu da ga ubedim da je bolje da ode kod Čuhe u Pazovu i kupi par PET boca koje se klasično pune soda-vodom, možda i kod gđe Ljepojević u Mutapovojmože da se kupi prazna ambalaža.

Link to comment
ali nisu to teee supe, ove kineske su mnogo bolje od indonežanskih. imaju ovi iz bloka 70 prodavnicu i u takovskoj na uglu sa 27.marta, nema baš svega ko na trećem spratu, ali supa i sosova ima. imaju i neki fast food, to je primarna delatnost, ali ne deluje privlačno.edit. a da, stvarno, šta je sa kinezima? štrajk? nisam obaveštena, a išla bih baš, nisam odavno.
Na dva minuta su mi od kuce a tek sam danas otisao. Drasticno su losije snabdeveni od ovih iz bloka 70 ali bar zbog supica i soja i ojster sosa necu morati na NBGD :)Nisu imali instant kiselo-ljutu (novitet na NBGD) ali sam probao fast-food.Supa ima neki jak ukus koji mi je u pocetku bas smetao ali sam se posle par zalogaja navikao. Dovoljno je dobra kad naidje krejving za prokletinjom :)Uzeo sam i carsku piletinu i uopste nije losa al mislim da su je ipak previse zasladili. Nisu mi strani takvi ukusi al mi je ovo ipak bilo preslatko. Al je opet bilo dovoljno dobro da nisam mogao da ga ostavim dok ga nisam pojeo do kraja.Ogroman minus za fast food je sto su jela vec gotova pa se samo podgreju.Moracu da svratim jednom u njihovu trecu radnju u Carice Milice pa da vidim kako tamo stoje stvari. Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...