Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Ja sad ne znam tačno o kakvim objektima govorite (bela zgrada, stari deo). Ali par puta sam otišao tamo da jedem u onim treš lokalima. Ranije je bio usred hodnika, sada je na terasi koja gleda na 70. blok - objasnili su mi da su kinezi iz starog lokala otišli nazad u Japan i da su podučili neke novajlije koji su otvorili novi lokal. Baš izgleda neugledno, ali šta sad. Neki momak iz radnje je jeo neku supu, zatražio sam isto to i sasvim se lepo najeo. Mleveno svinjsko meso, njihov kupus, nudle, i ona supa u kojoj su soja i riblji sos.

Edited by pacey defender
Link to comment
Popneš se onim pokretnim stepenicama na I sprat, onda skreneš jedno 5-6 metra levo i sa desne strane ćeš da vidiš metalna debela protivpožarna vrata koja vode u hodnik. Prođeš kroz ta vrata, popneš se sprat iznad, i kad izađeš ulaz u "samoposlugu" je odmah tu levo. Ne možeš da omašiš :)
Kad sam je ja trazio covek koji radi tacno ispod te radnje pojma nije imao da ona postoji.A onaj "restoran" u staroj zgradi mi se smucio kad sam jednom video da seku meso na hodniku gde prolazi milion ljudi.
Link to comment
A onaj "restoran" u staroj zgradi mi se smucio kad sam jednom video da seku meso na hodniku gde prolazi milion ljudi.
tooooo brate! jel svinja bila?obavezno idem!bar da liči na China Town kad ga već nemamo
Link to comment
tooooo brate! jel svinja bila?obavezno idem!bar da liči na China Town kad ga već nemamo
Bolje da ne znas sta je meni prolazilo kroz glavu po pitanju identifikacije vrste mesa.Inace na China Town definitivno lici. Pre mog prvog odlaska sam igrao neku igricu Sleeping dogs koja se desava u Hong Kongu i skroz je ta atmosfera. Najludji su mi kocosi sa onim njihovim dominama.
Link to comment
u cara dusana pre par nedelja otvoren ug. objekat koji prodaje samo przenu i pecenu ributu je kilo przenog oslica 730 dinara (i l790), kilo skuse s rostilja 700, pastrmka je 990, smudj przeni 1850...
ovi digli cene. kako me to nervira. valjda su pravili kalkulaciju pre otvaranja radnje... nego su videli da ima prometa, pa aj daj malo ekstraprofita. skusa je sad 790, a oslic 890 :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...