Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

pa to valjda i jest za one sto se nasucu na pusto ostrvo.a nikad nisam probo surutku, mudro sam zakljucio da mrzim.

Edited by ToniAdams
Link to comment
Našao u maxiju malo sakriveno 90rsd sasvim ok.Harisa.Poslato sa WC šolje by BVK
Definisi skriveno mesto, medju kojim proizvodima je sakriveno, da znam gde da bunarim u mom maxiju :happy:
Link to comment

Trazeci juce puter od kikirikija u Merkatoru, dobio sam ideju za app - odaberes market, uneses zeljeni proizvod i na mapi objekta ti se pokaze gde se nalazi. Jos ako GPS moze da locira i trenutnu lokaciju, tim bolje. Platio bih 2$ za to

Link to comment
Definisi skriveno mesto, medju kojim proizvodima je sakriveno, da znam gde da bunarim u mom maxiju :happy:
Pored čipsa je bilo.Mislim da se neko zajebao u ređanju.Još je pakovanje tuba u kartonskoj kutiji ko pasta za zube.Nije ni blizu onih soja sosova i hajnc proizvoda.Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

Kupite kod Kineza u 45. bloku (ili koji je to već blok) Sečuan bombicu od recimo 400gr za 200 dinara. Dobra stvar.Evo jednog recepta.Htedoh da ubacim krilca u rernu ali iz nekog razloga postoji nestašica u ovom delu grada (wtf), tako da sam bio prinuđen da uzmem svinjska rebra.Elem, stavite četiri kašike sečuan sosa na papir za pečenje. Utrljajte kilo i po rebara u taj sos, a zatim iscedite jedan limun i narendate koru tog limuna preko rebara. Stavio sam i malo vuster sosa i još manje soja sosa ali toje bio višak jer su rebra dosta slana. To uradite ako marinirate piletinu koja je neutralna (što kaže ona užičanka za Ballantine's).Sat vremena u rerni na 190C.Pored toga kupus salata i umak od buđavog sira sa povrćem za umakanje.

Edited by pacey defender
Link to comment
Pored čipsa je bilo.Mislim da se neko zajebao u ređanju.Još je pakovanje tuba u kartonskoj kutiji ko pasta za zube.Nije ni blizu onih soja sosova i hajnc proizvoda.Poslato sa WC šolje by BVK
Kod mene u maxiju tamo gde i svi sosevi. Ja uzela jednu avanturisticki pa cu da vidim koje mogucnosti ima :)
Link to comment

koja nestasica krilaca u ovom gradu? prekjuce sam bio u teskom zabezeku u perutnini kada sam video da prodaju krilce u 3 agregatna stanja - u fullu, samo batacic, batacic i onaj deo do njega. to nikada ranije nisam video u ovoj zemlji.

Link to comment
Kupite kod Kineza u 45. bloku (ili koji je to već blok) Sečuan bombicu od recimo 400gr za 200 dinara. Dobra stvar.
Verovatno blok 70.Secuan bombica?Ne nadjoh ovu cili pastu u Maksiju na Cvetnom trgu. Uzeo sam neki domaci (tek sad vidim)Pemy cili sos za 130 kinti poveca flasica. Skroz ok i prilicno ljut. Jedino malo kiseliji nego sto ja volim
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...