Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

ima li igde u ovom gradu da se kupi normalan oslić filet, da nije ono glazirano đubre puno vode. pokušao danas, ispržio krompiriće, odmrzao regularno filete, cedio vodu iz njih, napravio odlično pivsko poh - testo i na kraju je riba imala ukus i strukturu nuklearnog otpada. bljak!danima mi se jede obični, prosti fish&chips koji nema nigde da se kupi.uđem neki dan u kao riblji fast food, u kralja petra, odma do mučene Košave, uzmem oslića oko 400 grama.- i pomfrit dajte..- nema.imamo krompir salatu.- dobro, dajte samo ribu....i na to jebenih 400gr jebenog oslića platim 680 jebenih dinara. na računu piše: kilo = 1600 dinpa u k krasni i grad i riba. :frust:

Link to comment
preplatio si 40 dinara ako je bilo tačno 400 grama, matematičaru
.... uzmem oslića oko 400 grama.
nije poenta u tome da sam nešto pretplatio, nego oslić ne može i ne treba da košta 1600 dinara nigde, a najmanje u kiosku brze hrane i to lošem.za te pare imaš i smuđa sa žara da nađeš. Edited by banatjanin
Link to comment

ne moraš da mi seljački bolduješ i uvećavaš font, jerbo to "oko" tera vodu spram moje konstatacije još višefile oslića kalira 50-60 posto tako da bi realna cena koja uključuje spravljanje i režije lokala, morala biti oko 1k - dakle, saglasan sam da je 1600 rsd, tepanje po ušima

Link to comment
ne moraš da mi seljački bolduješ i uvećavaš font, jerbo to "oko" tera vodu spram moje konstatacije još višefile oslića kalira 50-60 posto tako da bi realna cena koja uključuje spravljanje i režije lokala, morala biti oko 1k - dakle, saglasan sam da je 1600 rsd, tepanje po ušima
pada mi na um nova izreka u srbalja, "razumesh se ko boshoku u oslica" :lolol:zapravo, "razumesh se ko boshoku u file oslica" :lolol: Edited by gazza1
Link to comment
nije poenta u tome da sam nešto pretplatio, nego oslić ne može i ne treba da košta 1600 dinara nigde, a najmanje u kiosku brze hrane i to lošem.za te pare imaš i smuđa sa žara da nađeš.
To je onaj Aquarium. Jedino sto kod njih valja su sendvici i to ne svi. A ako oces pravo dranje za ribu iz fast food-a pokusaj da odes u Fish & Bar
Link to comment

u cara dusana pre par nedelja otvoren ug. objekat koji prodaje samo przenu i pecenu ribu, riblju corbu i krompir salatu i blitvu. cinilo mi se da je poslovni projekat osudjen na propast, al stvarnost me demantovala. tamo je uvek red. i ja sam postala redovna musterija. tu je kilo przenog oslica 730 dinara (i l790), kilo skuse s rostilja 700, pastrmka je 990, smudj przeni 1850, a ima i przene kecige, srdela, lososa s rostilja, skarpine, orade, brancina, lignji (il liganja)..., przeno, peceno, kako ko voli.ja sam jela oslica i skusu. oslic mi je bas to sto je banacanin trazio, brza przena riba, ukusno, ja skinem to brasno i ulje, i to sto mi ostane unutra, oslic hek je sasvim ok. skusa s rostilja odlicna. moze i da se naruci, da te saceka spremljeno to i to u toliko i toliko sati. banacine, kod nas neces naci ukusan file oslica. probaj s hekom, zadovoljavajuci je.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...