Jump to content

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

pa i ove su posute secerom, al su s mesom. moja glava ne moze da razume tu kombinaciju. zato i pitam ako njene jesu, da nam opise kakvo je. ja sigurno necu jesti, jer ne jedem meso, ali sam radoznala.

Link to comment

pa i ove su posute secerom, al su s mesom. moja glava ne moze da razume tu kombinaciju. zato i pitam ako njene jesu, da nam opise kakvo je. ja sigurno necu jesti, jer ne jedem meso, ali sam radoznala.

aaa, da,da. moguće je, tačno

 

no, ok, ja znam da to ne bih jela, isprobala odavno u češkoj te kombinacije, i neka, fala lepo

Link to comment

pa i ove su posute secerom, al su s mesom. moja glava ne moze da razume tu kombinaciju. zato i pitam ako njene jesu, da nam opise kakvo je. ja sigurno necu jesti, jer ne jedem meso, ali sam radoznala.

 

 

ju!  :o

 

( za kombinaciju)

Edited by ivy
Link to comment

nije sa mesom :), hvala, btw, nisam ja Rejcel /Friends/ pa da pogdesno iscitam recepis ... i jeste se nekada pravilo sa mesom ali sada vec jako retko

Edited by hansolo
Link to comment

oh, kako bi bilo jednog dana super da startrekovski moze da se teleportuje 'rana ... na ovom topicu bi svi visili oko stola ... do tada imam samo dobru volju da delim :))

Link to comment

hansolo

oh, kako bi bilo jednog dana super da startrekovski moze da se teleportuje 'rana ... na ovom topicu bi svi visili oko stola ... do tada imam samo dobru volju da delim :))

 

 

 

:mad:

Edited by MancMellow
Link to comment

:)) Nisam ja kriva trekiji su me vaspitavali, bila sam rebel koliko sam mogla. True story, keva je imala jednu od najludjih manifestacija klimaksa u istoriji, jedino sto je gledala godinu, dve /sto sa kaseta sto na TV-u/ bio je Star Trek :)), Dobro sam jos i ispala. 

Link to comment

:)) Nisam ja kriva trekiji su me vaspitavali, bila sam rebel koliko sam mogla. True story, keva je imala jednu od najludjih manifestacija klimaksa u istoriji, jedino sto je gledala godinu, dve /sto sa kaseta sto na TV-u/ bio je Star Trek :)), Dobro sam jos i ispala. 

 

:lolol:

Link to comment

Za novogodišnje praznike pravim žito sa šlagom, ali veću količinu žita u vangli, a posle samo da se dodaje svež šlag.

 

Koliko može da izdrži kuvana mlevena pšenica sa orasima i šećerom u frižideru, a da ne uskisne?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...