Jump to content

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

zar je to poslasticarnica? :)

 

 

al prolazila sam pored kofi ruma u uscu i meni je njihova vitrina s kolacima tursko groblje. iako sam profi jedacica kolaca i u stalnoj sam potrazi za savrsenim kolacem, tu nikad nisam pozelela bas nista. jesam pogresila?

Link to comment

zar je to poslasticarnica? :)

 

 

al prolazila sam pored kofi ruma u uscu i meni je njihova vitrina s kolacima tursko groblje. iako sam profi jedacica kolaca i u stalnoj sam potrazi za savrsenim kolacem, tu nikad nisam pozelela bas nista. jesam pogresila?

Nisi. Nisu oni poslastičarnica. Nego guraju taj asortiman jer kafa može da se cevči 3sata...
Link to comment

cokolit krinkls

 

recept je odlican. kolacici su fenomenalni, intenzivan cokoladni ukus. secer sam smanjila na 50 grama, koristila sam nestle 65. sledeci put cu smanjiti secer na 40 grama i koristicu najlepsezelje 75. jednostavno se pravi i super je da se radi s decom, ko ima decju radnu snagu smuljace kuglice za cas. jedino ne znam zasto je meni secer zut, a na slikama po netu beo. fotosop?!   :fantom:  

 

navd2.jpg

Link to comment

to je vanilin secer od vanile, za razliku od obicnog vanilin secera koji je od hemikalije. dakle, kesica vanilin secera. mozes i tecnu vanilu, sta god imas. a mozes i da izostavis, nece se primetiti da fali, cokolada je jaka. 

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...