Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

dobro izgledaju :) koliko komada se dobije od smese?

 

milijun bih izgubila na zadnjem pitanju u milioneru da su me pitali dal u orasnice idu cela jaja il belance. 

Link to comment

Najbolje uz kafu. ^_^

Volim ali mi ne spremaju.

takvom coveku :(

 

dobro izgledaju :) koliko komada se dobije od smese?

 

milijun bih izgubila na zadnjem pitanju u milioneru da su me pitali dal u orasnice idu cela jaja il belance. 

izadje nekih tridesetak ovecih komada,

 

sad racunam na deo dobitka :)

Link to comment

takvom coveku :(

Prvo čokoladna torta, sad orasnice, gde će im duša.

Edit: Moja baba u 89. godini pravi orasnice k'o od šale.

Edited by halloween
Link to comment

 

sad racunam na deo dobitka :)

 

 

dodjem ti pola milijuna. kuna. 

 

ja dobila od komsinice sa sela krofne kuvane u vodi umotane u mak i secer. zivele porodicne vrednosti i tradicija. 

Edited by darling
Link to comment

@lancia, jel' ovo oriđiđi slika ?

ako jeste, odmah kopipejstujem recept

udri kopipejst;)

 

nije moje da o tome pricam ali me pred put na aerodrom zvao da pita gde moze da nadje orasnice od stamevskog

 

:huh:

reportovan si:(

Link to comment

gledao danas na hrtu jednu tetu koja pravi puslice. moram da priznam da su izgledale fenomenalno. bile su vece i vrlo zanimljive izgledom. ne bih umeo da objasnim tekstom kako je to izgledalo, ali od sastojaka je bio nar koji je podeljen. jedan deo je otisao na pravljenje sirupa, a drugi da se pospe preko puslica kada budu gotove. vrh puslice se razbije i stavi se slag. 

 

da li je neko mozda gledao ovu emisiju?

Link to comment

gledao danas na hrtu jednu tetu koja pravi puslice. moram da priznam da su izgledale fenomenalno. bile su vece i vrlo zanimljive izgledom. ne bih umeo da objasnim tekstom kako je to izgledalo, ali od sastojaka je bio nar koji je podeljen. jedan deo je otisao na pravljenje sirupa, a drugi da se pospe preko puslica kada budu gotove. vrh puslice se razbije i stavi se slag. 

 

da li je neko mozda gledao ovu emisiju?

 

ja malopre, bila repriza. najobicnija pavlova sa narom, u individualnim porcijama. evo i teksta :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...