Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

nhl torrents dot co dot uk je otvorio registraciju. Najbolji hokejski torent sajt na netu i jedan od najboljih sportskih uopšte. Ima i bejzbola i ragbija i fudbala da zabibere. Pomoću njega ja godinama gledam maltene celu sezonu Oilersa, a tako je za svaki tim. Kažu da imaju gomilu akaunta, ali pretpostavljam da je navala velika, te požurite.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Sada im fali samo dan da se cela sezona prebaci u 2013. Ne znam šta da radim i dalje. Gledam povremeno KHL, ali mi nije to to. :(I jebe mi se za All star, ali mi je Winter classic nešto prirastao srcu.

Edited by Lrd
Link to comment

I ja zavoleh Winter classic. :cry:KHL je ok, ali ima par mnooogo jakih timova. Jednostavno znas da ce sigurno uci u playoff.Pekka Rihne brani za Dinamo iz Minska. Gde njih nadje... Verovatno su mu ponudili lepu sumu.Pratim NHL najduze od svih americkih sportova i ovo me bas nervira.

Edited by Miljenko
Link to comment

E, jeptese, vidim nove poruke na temi i ponadam se da se mrdnulo, kad ono...Ok je khl, malo vise ga pratim ali mi nije isti gusht.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment
  • 4 weeks later...
Postignut okvirni dogovor. Ostaje samo da svi odobre i da se reše neki detalji, ali izgleda da će se skraćena sezona ipak održati. Znam da se čovek lako navikne na svaki nivo i da ljudi kapitalisti treba da se bore za svoj posao i 'leba, ali kad vidim oko čega je sve ovo natezanje, stvarno mi dođe da sočno opsujem. Kad se bude znao početak sezone, pravimo novu temu.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...