Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Krutov, Larionov, Makarov, Fetisov, Kasatonov, Tretiak. Uz njih zavoleo hokej. RIP. :( 9, 11, 24, 2, 7 su bili brojevi ove petorke, ako me sećanje ne vara.

Link to comment

RIP. Mislim da necu pogresiti ako kazem da se radilo o najdominantnijoj postavi najdominantnijeg tima u istoriji hokeja.btw, Devilsi dobili u gostima 3:1. Nista bitno, sem sto su produzili niz od 42 plejof serije u kojima nisu pocisceni sa 4:0, sto je najduzi niz za sve major league timove u istoriji.

Edited by buffalo bill
Link to comment

I meni deluje da je serija ipak gotova, ali nikad se ne zna. Mislim, cela ova sezona je neočekivana, pa me tako ne bi čudio ni potpuni preokret. U stvari, bi, ali ne skroz. Drugi gol Devilsa je prava majstorija. :Hail:

Link to comment
RIP. Mislim da necu pogresiti ako kazem da se radilo o najdominantnijoj postavi najdominantnijeg tima u istoriji hokeja.btw, Devilsi dobili u gostima 3:1. Nista bitno, sem sto su produzili niz od 42 plejof serije u kojima nisu pocisceni sa 4:0, sto je najduzi niz za sve major league timove u istoriji.
Sjebao sam se, najduži niz imaju Canadiensi sa oko 70.
Link to comment

RIP Tank :(pojedinacno mozda i nisu bili najbolji, ali KLM line i ceo taj green unit sa Fetisovim i Kasatonovim je najbolja postava koja je ikada igrala hokej. i nikada nece biti prevazidjeni.

Link to comment
Sjebao sam se, najduži niz imaju Canadiensi sa oko 70.
Ah, još jedna monumentalna statistika za pokazivanje veličine Habsa. Kum mi se odeslio u Montreal, kaže probao je iskreno da bude lokal patriota, ali mu se zgadilo jer su kaže deset puta gori od Zvezde. Ceo grad živi za njih, sve im je podređeno, ogromne su i tenzije i očekivanja u klubu, ali su oni iz godine u godinu (evo već 17) bulja buljska. Ali su i dalje najveći™ i nabiće ti to na nos svakom prilikom.
Link to comment

OK, pošto je kraj možemo li dobiti listu bodova? :) U suštini zasluženo, nema šta, kapa dole LA Kingsima. :kralj: Ja sam ubo broj utakmica ali ne i pobednika :(

Link to comment

Odvališe Kingsi, potpuno dominantno i krajnje neočekivano. Dakle, bilo je šest prognozera za finale i samo sam ja prognozirao Kingse. :lol: Ovo su bile prognoze za finale:Miljenko - NJD 6Prlapan - NJD 6buffalo bill - NJD 6Lrd - LAK 6Ivo Petović - NJD 7Nesh - NJD 6Dakle, ja sam osvojio 30 bodova, svi ostali krompir. :)Konačna tabela:Lrd - 95 Miljenko - 65Sundance Kid - 50Ivo Petović - 30Prlapan - 30J. R. Cash - 10 buffalo bill - 25 Kralj, Nesh, Zli Gli - 0Naravno, ako sam nešto pogrešio, praštajte, slučajno je bilo i javljajte da ispravljam. Od sledeće sezone možemo da osmislimo neko dugoročnije prognoziranje. e97da95348e9a9a23b1f2e5104b9.jpg

Edited by Lrd
Link to comment

3 gola sa jebenim igracem vise u prvoj cetvrtini, i to je onaj majmun totalno idiotski uleteo i dobio 5 minuta. Bas mi je bezveze sto je to presudilo, sranje. Ne priznajem ovu pobedu dry.gif :jesa:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...