Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

7 minutes ago, darling said:

ja videla belu suknju koja mi se svidja i koja mi stoji. anbilivabl!

 

 

nek vide i ostali:

Spoiler

2018-Summer-Sexy-Mini-Tassel-Skirt-Women

 

Link to comment

Nemam plažu. To ću leti po gradu najnormalnije da nosim. 

Za plažu je imho nešto što samo navučeš preko glave i bez zipera. Nešto što jedva dodiruje kožu (zbog soli i gorenja i svega)

Link to comment

veri najs, point. evo gledala sam, nema crne :D 

ko nije zena, taj ne moze da zna koja je radost haljina koja moze da se nosi bez brusa.  

Link to comment
[emoji3]
 
ja mislim da je tu problem u nasem siromastvu i zaostalosti. pogledaj sta na zapadu zena moze da bira ako oce da ide u haljini golih ledja, il golog bilo cega, za sve ima resenje.
 
https://www.bustle.com/p/what-bra-should-i-wear-with-a-backless-dress-10-options-that-look-great-with-low-backs-25397
Vecini ovih brus ni ne treba, čemu trošak? Meni je inače nejasno zašto devojke sa bas malim grudima uopšte nose brus? Pa još na te maje i haljine bez ledja, redovna pojava i na tom zapadu. Imam utisak da je kod nekih baš fora da pokažu čipku?

Link to comment

Ima ponesto od tih opcija i kod nas. Ali zato je gotovo nemoguce naci brushalter bez zice, osim onog klasicnog kroja koji odgovara samo velikim grudima.

 

A oko pokazivacke kulture se slazem s Pilotima.

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

ima zapadna zena sve kod kineza, ako hoce. ili misli da treba :unsure:

sent from bubamoto
 

ima ali ne radi, kupila jednom neke silikonske nalepnice za sise kod njih i nije bilo odrzivo, morala da bacim, srecom kostale 100 kinti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...