Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kad nisu prevazišli te relikvije prošlosti kao što su snimatelji, kontrola kamera ili majstor svetla.

Šta ima, bre, jedan voditelj u studiju jedan tehničar u režiji i udri.

A taj jedan kad već zna da radi realizaciju, sigurno zna po malo i da montira, a sigurno nije glup, pa može i da popali svetla i otkuca grafiku, šta mu teško. Kamere daš malo šire, pa i ako se pomeri malo gost, ostaje u kadru.

 

Već viđena praksa kod lokalaca. (ne pitajte me odakle znam)

Edited by dvb-t manijak
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

a šta je problem tačno?

ne poštuju i ne plaćaju rad tog tehničkog osoblja?

nešto drugo?

 

(ja sam 100% antifan brankice stanković (smatram je neartikulisanom dizelašicom), iako poštujem njenu hrabrost, tako da nisam objektivna. mislim da ona ne bi trebalo da bude rukovodilac otprilike nikome.)

  • +1 1
Link to comment

problem je što je debil

nije savladala poslovicu prostri se prema guberu

 

vrv je nekome poslužila kao dobra maska zarad neke slike o tzv demokratičnosti medija, dobila lovu, pustili je na mts…

ona umislila da zna tj da ima “viziju” kako bi to trebalo da izgleda spucala lovu pošto je tv i pored lako dostupne tehnike vrlo skupa igračka, vrhunski sadržaj je vrlo skup, a njena ideja o sadržaju koji će zanimati većinu ljudi je doživeo fijasko i cela kombinacija je prsla ko oblanda

 

kako kaže dobri vojislav dr koštunica “ko ne razume guču ne razume srbiju”

 

ne verujem da je u pitanju nepoštovanje, više neznanje o tome kako ceo sistem radi  i koliko je kompleksan

 

za nju ne brinem, naplatila se ona vrlo lepo

  • Hvala 4
Link to comment

Svako je od samog početka znao da je to neisplativ projekat, kao i većina (kablovskih, pogotovo informativnih) televizija. Išlo je kako treba dok nije nestalo para.

Sami po sebi su isto tako neisplativi N1, Euronews, Tanjug, Al Jazeera, ali iza njih stoje jaki igrači i očigledno neki drugi ciljevi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...