Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Treba, recimo, da u pokusaju usiljene provokativnosti, ponesen entuzijazmom, ne pita Zivkovica Zasto policajci UBPOKa nisu ispitali Legiju o politickoj pozadini ubistva za vreme Zivkoviceve vlade.
Slažem se. Složio bih se i da nisi tako "zamastio" post. :) Mada ne znam da li zaista misliš da bi ovaj rekao bilo šta, da su mu postavili to pitanje, misim na Legiju. Mislio sam na Ćosićev nastup. Kada imaš skota u studiju, moraš malo da se adaptiraš i pokažeš i ti malo zube, i ko je gazda u izravnome prijenosu. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Slažem se. Složio bih se i da nisi tako "zamastio" post. :)
Samo sam istakao jedan primer koji ilustruje zasto smajli :isuse: . Cosic pokusava da bude "provokativan" po svaku cenu, a to deluje krajnje usiljeno i neprofesionalno (da ne kazem da ponekad ispada smesan). Zato mu se i moze dogoditi da pita Zivkovica zasto o politickoj pozadini ubistva nije ispitan Legija, koji je u vreme postojanja Zivkoviceve vlade bio u bekstvu.Preoporucio bih mu da pogleda neki intervju Ljubice Gojgic.
Mada ne znam da li zaista misliš da bi ovaj rekao bilo šta, da su mu postavili to pitanje, misim na Legiju.
Ovo je pitanje za nekoga ko je "pola" emisije bespotrebno insistirao na tom pitanju, valjda zeleci da pokaze ili "dokaze" da su "svi, svi, svi" hteli da zataskaju politicku pozadinu ubistva. Dakle, za Cosica, ne za mene. :D
Mislio sam na Ćosićev nastup. Kada imaš skota u studiju, moraš malo da se adaptiraš i pokažeš i ti malo zube, i ko je gazda u izravnome prijenosu.
Pre svega, u studio ne treba zvati nekoga od koga se, provereno, ne moze ocekivati suvisli razgovor. Sta je ocekivao od Todorovica? :huh: Odlicnu emisiju Insajder pokvarila je debata ili, preciznije, "debata". Todorovicu svakako nije bilo mesto u studiju, a sto se mene tice, ni Cosicu. Edited by Nesh
Link to comment
Cosic pokusava da bude "provokativan" po svaku cenu, a to deluje krajnje usiljeno i neprofesionalno (da ne kazem da ponekad ispada smesan). Zato mu se i moze dogoditi da pita Zivkovica zasto o politickoj pozadini ubistva nije ispitan Legija, koji je u vreme postojanja Zivkoviceve vlade bio u bekstvu.Preoporucio bih mu da pogleda neki intervju Ljubice Gojgic.
meni je cosic toliko los da vise necu da ga gledam. ni njega ni olju beckovic koja nija imala pojma da su seselja vec ispitivali nasi tuzioci u hagu, pa je vucic morao da joj objasnjava.setio sam se da je neko sa b92 vec smarao zivkovica i to za zemlju za vinograd. onda je zbunjeni zivkovic morao da objasni da postoje razlicite klase zemlje za sta je prepametni novinar verovatno cuo prvi put u zivotu. "klase zemlje?"nije ziva emisija za svakoga. ako vec ne znaju, nek snime emisiju i daju nekome da to montira kako treba. Edited by najgori
Link to comment

prejadan je cosic, a nista bolja nije ni tanja 'o tome cemo pricati posle' aleksicgojgicka mi je favorit od ovdje pomenutih

Edited by morgana
Link to comment
  • 1 year later...
Večeras će Insajder da j.be kevu Marku Jakšiću i Marku Ivanoviću ...
Baš vala...Kroz nekih 10 godina sve ćemo saznati i o Borisu Tadiću... Edited by Filipenko
Link to comment

Ja se samo nadam da u vreme Insajdera neće iznenada doći do neke pojave "vode u kablovima" (ipak je padala kiša pre neki dan) ili neobjašnjivih debelih pruga preko ekrana praćenih izobličenim zvukom, kao i slučajnog crkavanja linka izmedju B92 i kablovskih provajdera.

Link to comment

Ih stvarno mislite da ce ovaj insajder ista da promeni...Sve je vec duze vreme postalo nebitno.Svi ti koji se spominju su vec napuseni, jedino moze njima licno malo da zasmeta, ali njima je obraz ko djon.Pa eno Dulic rekao:Odluka da se uplati reklama Djokovicima je bila odluka Vlade u situaciji kada familija djokovic nije imala vise para.To je samo islo preko nas fiktivno.Isti odgovor cete imati i ovde.BTW "kolubarci" pusteni iz pritvora....Realno oni koji ce "razumeti" argumente vec sve to znaju....

Link to comment
Ja se samo nadam da u vreme Insajdera neće iznenada doći do neke pojave "vode u kablovima" (ipak je padala kiša pre neki dan) ili neobjašnjivih debelih pruga preko ekrana praćenih izobličenim zvukom, kao i slučajnog crkavanja linka izmedju B92 i kablovskih provajdera.
Zar voda nije ušla u kablove tamo početkom aprila? Tada je bio najavljen Insajder pa je "odložen"?Ili sam nešto pogrešno razumeo?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...