Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

recenica "ti mladi ljudi su samo reagovali na krsenje medjunarodnog prava" samo pokazuje koliko je taj covek oboleo. on zaista veruje u ovo sto je rekao i to je ono najstrasnije.

Link to comment
Koštunica: Huligani su samo reagovali na kršenje međunarodnog prava! :isuse:
narocito onaj mamlaz sto je skakao po krovu necijeg auta i lupao mu sofersajbnu,sve pevajuci kosovo je srce srbije...:isuse:
Link to comment

jebote, brankici svaka cast na hrabrosti ali ova skola intervjuisanja mi ide na racku and not in a good way.razgovor sa vacicem je dno dna. "zabranjujem vam da koristite rec pederastija u mojoj emisiji" i "kako mozete biti protiv EU kada imate 24 godine (nervozan kikot)"!? s onom kreaturom iz 'nasih' je lepo krenula ustav, citati i tako to ali onda kikotanja na pominjanje "vidimo se u citulji" pa onda "svi znamo ko je kristijan". jebote, kada ce u ovoj zemlji da se pojavi neki smiren novinar sa stavom? jebote neka neko posalje ovu zenu u skolu raspravljanja na ovom forumu.sad pocnite da me pljujete.edit: jebote!

Edited by kim_philby
Link to comment

pa dobro, u pravu si - ali njene emisije i jesu takve zato sto je zena takva, emotivna, spontana i neproracunata. da nije to sto jeste, insajder bi izgledao kao nesto sto smo videli vec hiljadu puta.

Link to comment

Samo moram da pomenem da kada čujem frazu "verbalni delikt" dobijem želju da tome ko to izgovori lopatom razlupam glavu. A ta priča o tome kako se ljudi hapse zbog "verbalnog delikta" se može čuti od komentara o Šešelju do ovih što su pohapšeni juče.

Edited by Eraserhead
Link to comment
jebote, brankici svaka cast na hrabrosti ali ova skola intervjuisanja mi ide na racku and not in a good way.razgovor sa vacicem je dno dna. "zabranjujem vam da koristite rec pederastija u mojoj emisiji" i "kako mozete biti protiv EU kada imate 24 godine (nervozan kikot)"!? s onom kreaturom iz 'nasih' je lepo krenula ustav, citati i tako to ali onda kikotanja na pominjanje "vidimo se u citulji" pa onda "svi znamo ko je kristijan". jebote, kada ce u ovoj zemlji da se pojavi neki smiren novinar sa stavom? jebote neka neko posalje ovu zenu u skolu raspravljanja na ovom forumu.sad pocnite da me pljujete.edit: jebote!
Slažem se potpuno. Omašila je gomilu zicera jer lako pada u vatru, a često ne bi uvidela poentu sve i da se saplete o nju. Često je navodila vodu na vodenicu onih dirpaca mašenjem suštine i bavljenjem perifernim stvarima.
Link to comment
pa dobro, u pravu si - ali njene emisije i jesu takve zato sto je zena takva, emotivna, spontana i neproracunata. da nije to sto jeste, insajder bi izgledao kao nesto sto smo videli vec hiljadu puta.
okej u pravu si. smirio se. samo nekako kao da gledam partizan protiv orleana. trebalo bi da dobijamo ali ipak gubimo.
Link to comment
Slažem se potpuno. Omašila je gomilu zicera jer lako pada u vatru, a često ne bi uvidela poentu sve i da se saplete o nju. Često je navodila vodu na vodenicu onih dirpaca mašenjem suštine i bavljenjem perifernim stvarima.
pa da. no kapiram da nije lako biti pred kamerama s tim ljudima.samo pazite, vacic uopste nije majmun. pajser jeste ali majmun nije.
Link to comment

Pa pitanje je koja joj je jača strana - istraživačko novinarstvo, muda ili live intervjui. Nije ni svaki inženjer dobar šef. Ali da imamo dovoljno ljudi koji to rade kako treba, ne bi Brankica morala sve sama.

Edited by Razzmatazz
Link to comment
jebote, brankici svaka cast na hrabrosti ali ova skola intervjuisanja mi ide na racku and not in a good way.razgovor sa vacicem je dno dna. "zabranjujem vam da koristite rec pederastija u mojoj emisiji" i "kako mozete biti protiv EU kada imate 24 godine (nervozan kikot)"!? s onom kreaturom iz 'nasih' je lepo krenula ustav, citati i tako to ali onda kikotanja na pominjanje "vidimo se u citulji" pa onda "svi znamo ko je kristijan". jebote, kada ce u ovoj zemlji da se pojavi neki smiren novinar sa stavom? jebote neka neko posalje ovu zenu u skolu raspravljanja na ovom forumu.sad pocnite da me pljujete.edit: jebote!
ne znam ko je novinarka koja je intervjuisala onog pacenika iz obreza, ali mislim da bi trebala da razmisli o promeni profesije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...