Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

1 minute ago, zorglub said:

Ja još uvek tražim svoju idealnu flašu.

 

2020-2916-500ML_1.jpg

 

Nalgen boca, jes da je 2 soma ali postala mi je neprocenjiva na planinarenju pa i van njega.

 

Od posebne vrste plastike koja imitira svojstva stakla, triton, tako nešo, ne prima ukuse, mirise i slično, izuzetno laka. Obožavam.

  • +1 1
Link to comment
On 23. 8. 2023. at 17:26, morgana said:

papuce na pruge su bile adilete, u jugoslovenskoj izvedbi borolete

Švabe ih i sad zovu adilete i aktuelle su ovog leta. Ovde potiskuju malo Birkenstock, koji je u Beogradu čini mi se u usponu. 

U lokalnom hipster coffee shop-u ovog leta imaju dve tegle za bakšiš. Na jednoj piše adilete, na drugoj birkenstock :)

  • Haha 1
Link to comment
On 7. 9. 2023. at 17:33, zorglub said:

Ja još uvek tražim svoju idealnu flašu.

 

Opet presurfovao net i opet isti rezultat, za ono što hoću traže 40+€, a toliko za 500-750ml flašu ne dam. Sve što tražim je neizolovana iliti single wall flaša od nerđajućeg čelika, sa čepom kome je deo koji u kontaktu s vodom isto od inox-a. Najviše me nerviraju proizvođači poput Klean Kanteene, koji za takav čep traže doplatu od nekih 15€. Dao bih do 30€ za takvu flašu, a dok je ne nađem, uzeću u sledećoj poseti Ikei njihovu za 600 dindži.

  • -1 1
Link to comment
10 minutes ago, zorglub said:

 

Opet presurfovao net i opet isti rezultat, za ono što hoću traže 40+€, a toliko za 500-750ml flašu ne dam. Sve što tražim je neizolovana iliti single wall flaša od nerđajućeg čelika, sa čepom kome je deo koji u kontaktu s vodom isto od inox-a. Najviše me nerviraju proizvođači poput Klean Kanteene, koji za takav čep traže doplatu od nekih 15€. Dao bih do 30€ za takvu flašu, a dok je ne nađem, uzeću u sledećoj poseti Ikei njihovu za 600 dindži.

A u cemu je prednost neizolovane tj single wall ? Ili samo ne zelis da imas termo izolaciju ker povecava tezinu, cenu ...

Link to comment

ja imam one obicne iz Dechatlona...nisam srecna sa njima li kad ih vec imam koristim...one su neizolovane ali los im je sistem zatvaranja ima neka glupava guma koja se ne moze oprati..

i neki random termos od 0,5 on je ok

 

 

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...