Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

vans, plave, office shoes,22 eura,popust 60%

 

ucrnu goru?

 

 

edit, hvala ti bradilko dje cuo i dje ne cuo, nasla sam gant model koji mi je i bio na spisku za kupovinu, 50% snizen. upravo kupljen, sa srpskog sajta doduse jer na cg nema broja,  3000 din

Edited by morgana
Link to comment

ucrnu goru?

 

 

edit, hvala ti bradilko dje cuo i dje ne cuo, nasla sam gant model koji mi je i bio na spisku za kupovinu, 50% snizen. upravo kupljen, sa srpskog sajta doduse jer na cg nema broja, 3000 din

Daj sliku.

Link to comment

stakla za naocari, 22.000 im majki....da covek popizdi

Kako tako puno, jel to zavisi najvise od dioptrije ili necega drugog? Ja moja platio 6 000 ali i dalje nosim samo sociva, stakla mi stoje mesecima jer jos nisam kupio ram..

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

dioptrija + cilindri + razne kerefeke, u Diopti, ali posto je za dete ne pitam sta kosta samo da hoce da ih nosi + ram na sve to

kupovali smo  ranije sociva, negde u Vlajkovicevoj, i to je bilo papreno

Link to comment

Ja tako zimus htela mami da kupim nove naočari sa staklima i tamo u abc joj predlože multifokal progresiv stakla. U mom svetu bez iskustva sa tim stvarima, stakla koštaju 50e. Medjutim, prodavačica mi izgovorila cenu od preko 19 hiljada, za jedno staklo. Sva sreća da sam imala neki masan popust.

Link to comment

Ja tako zimus htela mami da kupim nove naočari sa staklima i tamo u abc joj predlože multifokal progresiv stakla. U mom svetu bez iskustva sa tim stvarima, stakla koštaju 50e. Medjutim, prodavačica mi izgovorila cenu od preko 19 hiljada, za jedno staklo. Sva sreća da sam imala neki masan popust.

Tako je mene neki optičar ošurio isto za kevu.

Ali kod njega sam otišao jer sam pretpostavio iz kevine priče da merka da kupi naočare kod onih što na pijaci prodaju. Suzio sam se i kevu za ruku i pravac piramida.

Naravno da joj nikad nisam rekao da je bio dvocifreni iznos, dečka bi je strefila. Samo mi je uvek bezveze kad ti tako zanatlije kažu jednu cifru, a posle nazidaju...

Link to comment

ta multifokalna umeju da budu paprena. sad da li je do prodavca ili izrade ako imaju neki cilindar uz to đavo ga zna

moj ćale uzeo neke za 19k, a čuo sam da su ljudi davali i 40k

 

@frank

mala prmd kod ulaza na pijacu iz pravca 70og. fin old school optičar ok je i za manje popravke

;)

Link to comment

ta multifokalna umeju da budu paprena. sad da li je do prodavca ili izrade ako imaju neki cilindar uz to đavo ga zna

moj ćale uzeo neke za 19k, a čuo sam da su ljudi davali i 40k

 

@frank

mala prmd kod ulaza na pijacu iz pravca 70og. fin old school optičar ok je i za manje popravke

;)

Hvala...

Mi zaboli na onog najbližeg centrali, toliko sam bio iznerviran..

Inače ja bio kod očnog u DZ reko ajd kad me poteralo, da uzmem i cvikere, već merkao ramove, a onda me doktor odjebao:

Ne bih ja vama još davala naočare ispod 0,5 ste, nema potrebe.

A onda add insult to injury :

Krvni sudovi u oku su vam malo stariji nego što imate godina, a niste mladi...

????

Link to comment

 

 

Krvni sudovi u oku su vam malo stariji nego što imate godina, a niste mladi...

 

previše variš

more bit i previse zestine ;) iskusna ofta-baba u pemziji mi rekla zadnji put nakon pregleda da se vise drzim vina :)

Edited by Haralampije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...