Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Heh, kupio ja isto Hi-Tec pre neki dan, bile na nekom bizarnom snizenju, ali je ispalo da su prevelike. Steta, cak nisu ni toliko ruzne u stvarnosti.

 

 

81xxIzYiElL._UX535_.jpg

 

 

Bizarno snizenje (moja velicina 38e, broj vece preko 100, broj manje 70) sam iskoristio i za ove: ruznjikave, ali prakticne

 

81HCFhbE3wL._UX395_.jpg

 

i ove

91BXxv39srL._UX575_.jpg

 

Steta za ove Hi-Tec, da su i one odgovarale bio bih za 100e miran naredne tri godine.

Link to comment

Umalo tri. Ovako dva para za oko 80, sto je svejedno ok. Da, te iz spoilera cu da vratim, ogromne su. Hi-Tec iz nekog razloga prodaje americke 14 kao evropske 47, mislim da je pre 48, ako ne i 49.

Link to comment

steta, bas su dobre

da jesu im izgleda malo veci kalupi,posebno ako je model okrugli na prastima..meni ove moje 40 imaju malo lufta napred ali taman za udobnost..videcemo kad ih prosetam po fruskoj

Link to comment

Danas sam kupio TicTac Minions.  Bananaaa!  :blush:

 

 

Custom flašu i termos :dry:

Stalno ostavim uveče u frižider flašu mineralne da me ujutru sačeka hladna voda. I ukoliko ne odem sa vrata firme direktno u frižider (nego me neko savata u priču), flaša nestade. Sad ću da stavim u mojoj flaši sasvim drugačijoj da se hladi, prosto kao test.

Link to comment

steta, bas su dobre

da jesu im izgleda malo veci kalupi,posebno ako je model okrugli na prastima..meni ove moje 40 imaju malo lufta napred ali taman za udobnost..videcemo kad ih prosetam po fruskoj

 

To je to. Palac ajde jos nekako, ali mali prsti imaju bar 3cm prostora.

Link to comment

Danas sam kupio TicTac Minions. Bananaaa! :blush:

 

 

Custom flašu i termos :dry:

Stalno ostavim uveče u frižider flašu mineralne da me ujutru sačeka hladna voda. I ukoliko ne odem sa vrata firme direktno u frižider (nego me neko savata u priču), flaša nestade. Sad ću da stavim u mojoj flaši sasvim drugačijoj da se hladi, prosto kao test.

Napisi na flasu markerom direktor

Link to comment

Danas sam kupio TicTac Minions.  Bananaaa!  :blush:

 

 

Custom flašu i termos :dry:

Stalno ostavim uveče u frižider flašu mineralne da me ujutru sačeka hladna voda. I ukoliko ne odem sa vrata firme direktno u frižider (nego me neko savata u priču), flaša nestade. Sad ću da stavim u mojoj flaši sasvim drugačijoj da se hladi, prosto kao test.

pogresan ti pristup. 

stavi flasu nikad istiju, ali sa specijalnom vodom :fantom:

Link to comment

Ne obraćaju pažnju na bilo šta napisano.

Sumnjam na jednu finu damu iz pegide. Dok smo prolazili pored nje, napomenuo sam kolegi glasno da sam već bio pljunuo u flašu, jer me nervira ko god mi uzima vodu. Mada, ako joj se prekomerno sviđam (što je sasvim normalno i razumljivo), možda joj je to bio plus i zajebo sam se ko Cipras.

Link to comment

ja sam sve pokupovao obilazeći podunavlje(.rs) prodavnice.

ali treba gledati gde god se prodaje metalac posuđe na kilo. u bežanijskoj ulici u zemunu sam prošle godine kupio dosta moomins posuđa, a video sam da ima i u merkuru.

to se sve radi po licenci za izvoz, ali oni na foru falš robe (iako to nije) prodaju na kg kod nas po 10x manjoj ceni, samo što se treba truditi i obilaziti radnje da bi skupio komplet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...