Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

cetiri (!!!) para muskih pantalona po dve iljade u zari. nema na sajtu, rodjaci ovih sa slike. odlicni materijali, moderni krojevi (zato i ostalo, koji ce to muskarac u srbiji da nosi :D), unutra obrada kakva nikad nije kod zenskih zarinih, udobno, i jos mi i divno stoje. ja sam zaraman maneken.6096308800_1_1_1.jpg?timestamp=1377261910374

Ja naterala prijatelja da kupi onaj Nazgul kaput i jos sam mu dodala i slicne pantalone kao ove gore. Nisu bas slicne, jer su ove njegove od viskoze kao caksire, imaju suzavanje ka dole i imaju taj sljonuti deo kod medjunozja, ali i preklop koji nije nastavak nogavice. Ne mogu da nadjem na netu, mnogo su dobro uradjene! I vrhunac je od konca tankog dzemper koji ima kozne produzetke na rukavima kroz koje provlacis palac, pa se ostalo nastavi preko sake. Sjajne stvarcice smo mu kupili, a najbolja stvar je sto kad on iznosi par meseci to po Beogradu dace mi kaput da ga ja nosim. :DA prijatelj je cak i pomalo konzerva po oblacenju, pa sam ja morala da ga lozim ko cara da bi sve to kupio. On se usrao sto nema gde da se tako obuce u Begisu, sto bas i nije istina, a ja kazem: Pa dobro, mozda bude neki samit intergalaktickih ratnika! :DSuper su te Zara pantalone, mogla bih i ja za mene da odem da pogledam. Edited by MayDay
Link to comment

i ja sam se ponovila u muskoj zari za 2490 dinara: kupila sam muske helanke i stofane pantalone do gleznjeva. valjda su te po deltinom odevnom kodeksu za moderne poslovne muskarce. ostale mi ne stoje. sta cu kad sam zenstvena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...