Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Kupila sam konačno crne obične cipele sa štiklom od 4.5cm. Ubila sam se da ih nadjem, a na internetu samo ih Jimmy Choo nudio za €395. Ja našla za way less u onoj dosadnoj radnji Minelli.Kupila sam dva džempera, crnu usku haljinu u Zari, jednu kombinezon (soto veste) haljinu u H&M i prvu veliku crnu geometrijski oštru torbu koje inače baš ne volim. Jedina od tih poslovnih koja mi je bila kul je obična Michael Kors jet set tote u nejvi ili svetlo braon boji. Ovi Celine geometrijski užasi su da se ispovraćaš. E moja je podnošljiva i čak mi nije ni mrska. :-)Večeras još plitke čizme i jedna suknja u Zari sa nitnama o kojoj sam morala da razmislim. :D

Link to comment

svidele mi se cizmice nine west, na reklamnoj fotki u elleu, i radosna pohitala da ih nadjem i kupim. kad ono djav'la, crne od glatke koze koje sam htela su previse uzdignutog prednjeg dela od podloge, sto naaaajvise mrzim kod cipela. sad gledam i ne znam je li do boje i vrste koze, al nekako mi ove od nabuka i nisu bas toliko odugnute u prednjem delu ??? sve u svemu, ako ste videle jos negde taj tip polu cizmica /tipa dickersica isabel marant/ prijavite /i tog cenovnog ranga, mislim, ranga nine west ne isabel marant ;-)/, bas mi trebaju, jako, jako ...edit:sad vidim da nema razlike u linkovima koje sam postovala, ali prve tri fotke tog modela su od nabuk koze i kao da nisu toliko odignute, dok su poslednje dve od glatke koze i cini mi se vise odignute u prednjem delu...

Edited by nezvanova
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...