Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

naravno, uvek imaš ljudi kojima je pre svega bitno šta piše na etiketi
Samo iskompleksiranom snobu može da bude "pre svega" bitno šta piše na etiketi.Međutim, problem je što par brandova na etiketi znače jbni kvalitet. Npr, imam replay duks star 10> godina, JEDNA NIT nije popustila. Nešto neopisivo kvalitetno. Isto tako sam imao jedan lewis koji sam platio tada oko 100 dem, isti slučaj, pre par meseci ga praktično novog poklonio bratu od tetke. Adidas patike koje su mi inače bile malo manje, dakle, nabijanje prstiju napred i sl - jedan šav nije pukao. Reebok i New Balance koje sam kupio u međuvremeno totalno se izdeformisalo. Nije nigden išta puklo, ali jednostavno vidiš da su patike napravljene od najvećeg đubreta od sunđera, antilopa, čega god. U poslednje vreme arčim samo adidas, em su kvalitetni em imaju super dizajn, za neke ozbiljnije varijante jack n jones uvek ima zanimljivih stvari, a i imam duks (sada i dva) i košulju koji su se super pokazali, kvalitetni materijali, i kroj. Inače, meni jako bitno kako je nešto skrojeno tj prilagođeno telu. Npr, naći donji deo trenerke je fuc king mission impossible, ili široe a kratke ili dugačke ili i široke sa nogavicama u kojima nas 5 može da uđe. O farmerkama da ne trošim reči, pre neki dan u Inđiji ako nisam probao 10 nisam nijedne, kratke, uske, široke a kratke, jbt, lakše ću se kontam oženiti nego kupiti farmerke koje normalno stoje. A najnormalnije sam građen, da ne kažem atletski. :naughty:Drugim rečima, barem kada je sport u pitanju nike i adidas mama i tata, ćao. Kvalitet, dizajn, sve. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Samo iskompleksiranom snobu može da bude "pre svega" bitno šta piše na etiketi.
pa that goes without sayinga za patike je tačno. ja se u adidas kunem. godinama nijedne druge nisam kupila. najudobnije na svetustanje s farmerkama je alrmantno već godinama u nazad. bar sa ženskim. ne mogu se naći normalne , dobro skrojene, ni široke, ni uske. sve neke džidža bidže po nima , fake poderotine, fol isprljane,užasno plitke i uzane . odustala sam od farmerki
Link to comment
Samo iskompleksiranom snobu može da bude "pre svega" bitno šta piše na etiketi.Međutim, problem je što par brandova na etiketi znače jbni kvalitet. Npr, imam replay duks star 10> godina, JEDNA NIT nije popustila. Nešto neopisivo kvalitetno. Isto tako sam imao jedan lewis koji sam platio tada oko 100 dem, isti slučaj, pre par meseci ga praktično novog poklonio bratu od tetke. Adidas patike koje su mi inače bile malo manje, dakle, nabijanje prstiju napred i sl - jedan šav nije pukao. Reebok i New Balance koje sam kupio u međuvremeno totalno se izdeformisalo. Nije nigden išta puklo, ali jednostavno vidiš da su patike napravljene od najvećeg đubreta od sunđera, antilopa, čega god. U poslednje vreme arčim samo adidas, em su kvalitetni em imaju super dizajn, za neke ozbiljnije varijante jack n jones uvek ima zanimljivih stvari, a i imam duks (sada i dva) i košulju koji su se super pokazali, kvalitetni materijali, i kroj. Inače, meni jako bitno kako je nešto skrojeno tj prilagođeno telu. Npr, naći donji deo trenerke je fuc king mission impossible, ili široe a kratke ili dugačke ili i široke sa nogavicama u kojima nas 5 može da uđe. O farmerkama da ne trošim reči, pre neki dan u Inđiji ako nisam probao 10 nisam nijedne, kratke, uske, široke a kratke, jbt, lakše ću se kontam oženiti nego kupiti farmerke koje normalno stoje. A najnormalnije sam građen, da ne kažem atletski. :naughty:Drugim rečima, barem kada je sport u pitanju nike i adidas mama i tata, ćao. Kvalitet, dizajn, sve.
dečko se razume u brendove i krojeve. trebaš fešn blog Edited by Ravanelli
Link to comment

Najbolji duksevi koje sam ikada kupio su adidasove kopije by PWL (koji se tada još zvao Pavlo i imao neugledni lokal u nedovršenoj Piramidi), ono kao full hoodies, imam ih više od 10 godina i prvo su mi bili solidno veliki, kako se već uzimalo deci dok rastu... Posle su počeli da oblače Boška i City ekipu i otišli do mo'ega. Original adidasi nisu im ni za prismrdeti.

Link to comment

Kad je umro porodični prijatelj nasledili smo njegove gaće. Nekoliko komada bokserica, nenošenih. Mislim da su bile u celofanu, a možda i ulepšavam prošlost. Što se tiče ljubitelja brendova bile su no name, čak prilično loše, grube, kao da su pravljene u Rumuniji posle rata.Malo sam se nećkao, otkud znam šta može da mi bude, recimo da mi istruli piša ali sam počeo da ih nosim i bogami nosio ih dok se nisu raspale.Ako me pitate za nošenje polovnih gaća, što da ne. Ako ih je nosila neka dobra riba, to je maltene ko da si je jebo. Dobro, nije ko da si je jebo al u svakom slučaju najdalje što ću stići s dobrim ribama.pozz

Link to comment

ja nekako volim da ne govorim ,,necu nikad,, ovo ili ono ili ovo mi je prejadno,fuj,bljak i slicno nego volim da ostavljam stvari a i svoj um otvorenim za svasta pa mi onda kada dodjem do tacke u zivotu da sam primorana da npr kupujem u second hendu ili neke razne druge stvari bude lakse i ne pogazim sebe nego samo prihvatim tu opciju jer je bila otvorena..

Link to comment
Kad je umro porodični prijatelj nasledili smo njegove gaće. Nekoliko komada bokserica, nenošenih. Mislim da su bile u celofanu, a možda i ulepšavam prošlost. Što se tiče ljubitelja brendova bile su no name, čak prilično loše, grube, kao da su pravljene u Rumuniji posle rata.Malo sam se nećkao, otkud znam šta može da mi bude, recimo da mi istruli piša ali sam počeo da ih nosim i bogami nosio ih dok se nisu raspale.Ako me pitate za nošenje polovnih gaća, što da ne. Ako ih je nosila neka dobra riba, to je maltene ko da si je jebo. Dobro, nije ko da si je jebo al u svakom slučaju najdalje što ću stići s dobrim ribama.pozz
Ali ako su bile u celofanu, onda nisu polovne!
Link to comment
Ako me pitate za nošenje polovnih gaća, što da ne. Ako ih je nosila neka dobra riba, to je maltene ko da si je jebo. Dobro, nije ko da si je jebo al u svakom slučaju najdalje što ću stići s dobrim ribama.
ja sam stigo preko maltene (više puta, čak) i bolje da sam uzeo neku klopu uz film. :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...