Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Mislio sam na Lazu, ali sada videh da je zgrada u Padinjaku.Izvinjavam se i tebi i Glorfindel-u na ovome.
I Borca je dovoljna kazna. Znam, ziveo sam tamo.
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

A ti svoju zelju da se ne pusi u tvojoj blizini ne stavljas iznad prijateljstva? I vredan si prijateljstva, therefore?
Da. Ja svoju životnu potrebu da održavam zdravlje stavljam iznad nečije hedonističke potrebe da mora da zapali cigaru na svakih pola sata.Da. Jesam vredan prijateljstva.
Link to comment

@Salerokada: lepo sam ti rek'o.Nije ferski da nas saljes tamo. Jeste da 101 vozi redovno do tamo, al se bojim da nema mesta, odnosno da ima precih. Jedino ako nemas nameru da dogradis novo odeljenje za nepusace. U Srbiji ima oko 2.5 miliona pusaca, pa ti vidi.

Link to comment
snobe
Moji su doneli odluku da se odselimo kada nam je nasred trotoara (staze u kaljuzi) presla put vrlo agresivna svinja sa 10 prasica. Koliko vidim, stvari su se od onda malo promenile, ali traume ostaju.
Link to comment
Moji su doneli odluku da se odselimo kada nam je nasred trotoara (staze u kaljuzi) presla put vrlo agresivna svinja sa 10 prasica. Koliko vidim, stvari su se od onda malo promenile, ali traume ostaju.
vidi se da nisi bio u Skeli kad ti Borcha uzas. mozda ste naleteli na Tudjmana, najveceg borchanskog vepra ikad, koji je oplodio sve vidjenije svinje leve obale dunava. eeee nema vise staaaare borchena temukao bivsi pushac ne mogu racionalno da razmisljam i pishem na temu, suvise je emocija...
Link to comment
Nije ferski da nas saljes tamo. Jeste da 101 vozi redovno do tamo, al se bojim da nema mesta, odnosno da ima precih. Jedino ako nemas nameru da dogradis novo odeljenje za nepusace. U Srbiji ima oko 2.5 miliona pusaca, pa ti vidi.
Kada ostaneš bez argumenata, a ti skreni sa teme na šegu. <_<I ni slučajno nemoj da priznaš da nisi u pravu. Edited by salerokada
Link to comment
vidi se da nisi bio u Skeli kad ti Borcha uzas. mozda ste naleteli na Tudjmana, najveceg borchanskog vepra ikad, koji je oplodio sve vidjenije svinje leve obale dunava. eeee nema vise staaaare borche
Vidim da si mladji covek...moguce je da je Tudjman bio medju tim prasicima, ili cak Tudjmanov otac...ej, nema vise stare Borce....kad su garagani sa britvama maltretirali klince ispred slinare, u skoli Veljko Vlahovic ucitelji tukli prvake, a najveca zabava dece je bilo gadjanje polomljenim samotnim blokovima na gradilistu kod pijace...
Link to comment

vasudeva BorčanacTM!!!

ej, nema vise stare Borce....kad su garagani sa britvama maltretirali klince ispred slinare, u skoli Veljko Vlahovic ucitelji tukli prvake, a najveca zabava dece je bilo gadjanje polomljenim samotnim blokovima na gradilistu kod pijace...
Bah, ludi Gredjan.Ja sam isao u Sremac, tj. Slepac! :)Koje si godiste, ako nije tajna?Izvinjavam se na trollu, zaista.
Link to comment
ej, nema vise stare Borce....kad su garagani sa britvama maltretirali klince ispred slinare, u skoli Veljko Vlahovic ucitelji tukli prvake, a najveca zabava dece je bilo gadjanje polomljenim samotnim blokovima na gradilistu kod pijace...
:( cak je i cestiti Veljko zglajznuo, zameni ga Rade Drainac. samo je slinara ostala a i njoj su dali ime Ana :(
Link to comment
vasudeva BorčanacTM!!!Bah, ludi Gredjan.Ja sam isao u Sremac, tj. Slepac! :) Koje si godiste, ako nije tajna?Izvinjavam se na trollu, zaista.
Sedamdesetpeto...Eh godine lude, mlade, kad sam sa 7 godina polomio nos nekom decku sa kraja Milana Toplice (efektivno kraja sveta, posle su, sve do Zrenjaninca i preko, bili kukuruzi i ogromni jablanovi, lepo su sustali), a njegove sestre me posle ubedjivale da mu je ispao zivac za miris...Posle smo se lepo druzili, ali mi je razbio glavu na gradilistu pa jos uvek imam oziljak.Da, izvinjavam se na offtopicu, neka me seta uhvatila, moram zapaliti i daleko odbiti dim, zamisljeno ga gledajuci...(ovo je gistro ontopic)
Link to comment
Kada ostaneš bez argumenata, a ti skreni sa teme na šegu. <_<I ni slučajno nemoj da priznaš da nisi u pravu.
A ti imas argumente do moga. I bolje da se segacim, nego da te napljujem zato sto bi me oterao u Lazu. Oteraj ti svoju rodbinu tamo...@vasudeva: paz da ti dim ne ode na rokadu, ima da ti razbije nos...
Link to comment
A ti imas argumente do moga.
Ah da, to je odgovor na sve. Nendajebivo dokaziv u svakoj prilici.I to i vređanje moje porodice. Baš si mi pokazao, onako, balkanski! angry.gif Ali, to govori mnogo toga o tebi.
Link to comment

Pa ti pazi sta pricas, odnosno pises u buduce. Nisam ja poceo sa vredjanjem, nego ti. I sve sam bio obrnuo na salu, al ti zapeo i sto bih te trpeo. Ionako ce zabraniti pusenje ako G17 plus bude na tome insistirao i nece biti podele prostora niti ventilacije. Prica o zdravlju je tu sekundarna. Vise je politicka igra i sakrivanje pravih problema u zdravstvu pod tepih. Dzaba zabrana pusenja dok deca umiru pod nerazjasnjenim okolnostima i sto kradu lovu preko tendera. Al to je manje bitno. Bitno je da ce vazduh u kaficima biti cist i da ce ljudi izlaziti na ulicu da puse. Oni koji ne puse moci ce da pojedu sav kikiriki koji ostane na stolu. Ili mozda cips.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...