Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

i ja bih takvim (zabavnim tipovima!) lupao kazne dok ne pozelene. ili bankrotiraju. sta vec dodje prvo.(ukoliko to rade u javnom zatvorenom prostoru)no pitanje diskusije nije sta mojoj il tvojoj guzici odgovara, vec sta je pravicno.
Eto ti ga sad. Sale bi tuk'o, ovaj bi samo kaznjav'o. Progres, bato. :) Ali, kad cujem rec "pravicno/pravedno" u ovim diskusijama dodje mi da se samospalim. :lol: Sve sam go pravednik kojem, jel'te, nije stalo do svoje guzice, niti ovde zastupa svoje misljenje, vec brine Svetsku Brigu Ekolosku, bori se grcevito za parce svog cistog vazduha i brine o medicinskim statistikama. Ziv covek jedino moze da se pokloni pred takvim Titanima Odgovornosti.
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

I? Sta se dogovorismo, if anything? Delimo prostor, uvodimo ventilaciju ili kaznjavamo tu stoku pusackku? A mozda da ogradimo jedan deo grada (svako svog) pa tamo strpamo pusace? Mogu da puse kolko 'oce, dim ce otici u vazduh, dok ce u nepusackim delovima vladati mir i harmonija. Deca ce trckarati veselo, bice puno smeha, a penzioneri ce primati 14 penzija, za svaki slucaj. Svako ce moci da uzme sta mu volja, nece morati da radi, jer ce finansijske koristi od ukidanja pusenja u vrlo kratkom roku uvesti neogradjeni deo u sustinski komunizam.Naravno, tamo ce Salerokada i Zverilla biti dozivotni predsjednici i bice im na svakih 800 metara podignut spomenik, ko Ataturku.

Link to comment

Ne. Ništa od toga nije potrebno. Jer, već postoji jedna institucija, tamo u Borči, gde ćemo strpati sve agresivne pušače (i one koji šatro nisu pušači ali ih u stopu prate sa besmislenim stavovima) sa ovog foruma i problem će se rešiti sam od sebe. <_<btw: Glorfindel-u, malo ti je kratko pamćenje: zaboravio si Indy-ja, Hazard-a, Fliuku. Nije red da samo Zverilla i ja ponesemo tu laskavu titulu.

Edited by salerokada
Link to comment
I? Sta se dogovorismo, if anything? Delimo prostor, uvodimo ventilaciju ili kaznjavamo tu stoku pusackku? A mozda da ogradimo jedan deo grada (svako svog) pa tamo strpamo pusace? Mogu da puse kolko 'oce, dim ce otici u vazduh, dok ce u nepusackim delovima vladati mir i harmonija. Deca ce trckarati veselo, bice puno smeha, a penzioneri ce primati 14 penzija, za svaki slucaj. Svako ce moci da uzme sta mu volja, nece morati da radi, jer ce finansijske koristi od ukidanja pusenja u vrlo kratkom roku uvesti neogradjeni deo u sustinski komunizam.Naravno, tamo ce Salerokada i Zverilla biti dozivotni predsjednici i bice im na svakih 800 metara podignut spomenik, ko Ataturku.
Ti bi da delis vazduh sa nepusacima? :huh: Fasisto. angry.gif Nije me briga sta ti radis u cetiri zida svojih pluca ali kad izduvas vazduh ima da pazis, bre, sta izduvavas. I tamo u Bukurestu kad zapalis obavezno da proveris u kom pravcu duva vetar. Nemoj djavo da te nosi pa da taj dim stigne do Beograda i sasece Saleta u cvetu mladosti.
Link to comment
Ne. Ništa od toga nije potrebno. Jer, već postoji jedna institucija, tamo u Borči, gde ćemo strpati sve agresivne pušače (i one koji šatro nisu pušači ali ih u stopu prate sa besmislenim stavovima) sa ovog foruma i problem će se rešiti sam od sebe. <_<btw: Glorfindel-u, malo ti je kratko pamćenje: zaboravio si Indy-ja, Hazard-a, Fliuku. Nije red da samo Zverilla i ja ponesemo tu laskavu titulu.
Mora da si mislio na Padinsku Skelu... Tamo mozemo i zajedno. Cist je vazduh. Cisto da ti jos jednom napisem, jer ne umes da procitas: ja ne pusim cigarete, cigare i cigarilose. Organski ne podnosim tvoj stav jer iz njega proizilazi cista mrznja prema onima koji ne dele tvoj stav. A umreces i ti, kao i oni, jednog dana.
Link to comment

Nisam mislio na Padinsku skelu već Borču.Dakle, nisam ja taj koji ne ume da pročita. I da, znam da nisi pušač, ali isto tako znam da i da radiš za pušačku industriju, pa tvoj stav ne može biti smatran objektivnim iz ličnih pobuda.A moj stav možeš da tumačiš kako god ti odgovara, ali ja ne mrzim pušače, već njihovu sebičnost.Naravno da ćemo umreti svi, ali ja ne želim da umrem zbog nečije sebičnosti. To i nije najveći problem, jer ne verujem da ću tako lako zakačiti rak pluća, ali generalno volim čistu sredinu oko sebe. Zbog toga ne želim da mi nešto smrdi i da me guši. I pride, bio sam bronhitičar, pa je to još jedan razlog zbog koga mi cigare smetaju.

Edited by salerokada
Link to comment

A ti nisi sebican non stop ponavljajuci jednu te istu stvar?I kakve veze ima to sto ja radim u duvanskoj industriji? Na pocetku teme sam rekao da je najbolja stvar za smanjenje incidence pusenja i prosecne dnevne potrosnje (ono sto gusi tebe i slicne) jeste povecanje cena, i to onih cigareta koje su sada sramno jeftine (65 dindzi i slicno). To redukuje potrosnju, a ne sabijanje pusaca u cosak. Pogledaj malo iskustva drugih zemalja. Tamo gde su cigarete stvarno skupe i gde je mala razlika izmedju najskuplje i najjeftinije cigarete, incidenca pusenja je najmanja (Velika Britanija, Norveska, Beneluks...).Sad je tamo stvarno retkost videti ljude da puse...I kad se zabrani pusenje, hoces li biti srecniji? Oce li ti manje smrdeti ili ce ti biti zivot laksi? Nece, samo ces smanjiti kolicinu vremena koje provodis sa prijateljima koji puse, jer nece imati strpljenja da sede negde dugo, gde se ne pusi. Zavisnost i ono. Ali ti bi se svega odrekao da bude po tvome...

Link to comment
Jer, već postoji jedna institucija, tamo u Borči, gde ćemo strpati sve agresivne pušače (i one koji šatro nisu pušači ali ih u stopu prate sa besmislenim stavovima) sa ovog foruma i problem će se rešiti sam od sebe. <_<
khm khm o kojoj instituciji pricas?
Link to comment
A ti nisi sebican non stop ponavljajuci jednu te istu stvar?
Ne. Ja samo tražim da se poštuje moje zdravlje.Ok, ti radiš u duvanskoj industriji. Hajde onda iniciraj povećanje cena cigareta.
I kad se zabrani pusenje, hoces li biti srecniji? Oce li ti manje smrdeti ili ce ti biti zivot laksi? Nece, samo ces smanjiti kolicinu vremena koje provodis sa prijateljima koji puse, jer nece imati strpljenja da sede negde dugo, gde se ne pusi. Zavisnost i ono. Ali ti bi se svega odrekao da bude po tvome...
Po HILJADITI put: Ko je govorio o zabrani pušenja?A ostale teze su ti smešne. Ko je dovoljno sebičan da svoju želju za cigaretom stavlja iznad prijateljstva, nije vredan prijateljstva. Naročito, ako socijalizacija među nama traje sat-dva. Mada, i to je ovde već rečeno.Ostale koji nemaju da kažu ništa pametno na temu, već se ubacuju sa glupostima, bih molio da svoje vreme krate postujući na temama koje se nalaze na dnu foruma. Hvala unapred.
Link to comment
Ti to mislis da bi svi pusaci RACQ?Kad te sad strejteri poteraju, najebo si burazeru.
:lol: Fak, uopste nisam na to mislio. Nego covek pominje zadimljenu instituciju pa reko' da bacim preporuku. Ta kafana zaista postoji i tako se zove.@salerokadaNe, stvarno, gde bi to u Borci strpao pusace? Na sta mislis, stvarno me zanima? Edited by McCabe
Link to comment
Ostale koji nemaju da kažu ništa pametno na temu, već se ubacuju sa glupostima, bih molio da svoje vreme krate postujući na temama koje se nalaze na dnu foruma. Hvala unapred.
nisam te provocirao, samo sam pitao na koju instituciju mislis posto sam iz borche
Link to comment
nisam te provocirao, samo sam pitao na koju instituciju mislis posto sam iz borche
Mislio sam na Lazu, ali sada videh da je zgrada u Padinjaku.Izvinjavam se i tebi i Glorfindel-u na ovome.
Link to comment
Ne. Ja samo tražim da se poštuje moje zdravlje.Ok, ti radiš u duvanskoj industriji. Hajde onda iniciraj povećanje cena cigareta.Po HILJADITI put: Ko je govorio o zabrani pušenja?A ostale teze su ti smešne. Ko je dovoljno sebičan da svoju želju za cigaretom stavlja iznad prijateljstva, nije vredan prijateljstva. Naročito, ako socijalizacija među nama traje sat-dva. Mada, i to je ovde već rečeno.Ostale koji nemaju da kažu ništa pametno na temu, već se ubacuju sa glupostima, bih molio da svoje vreme krate postujući na temama koje se nalaze na dnu foruma. Hvala unapred.
A ti svoju zelju da se ne pusi u tvojoj blizini ne stavljas iznad prijateljstva? I vredan si prijateljstva, therefore?Da se mene pita, ja bih povecao cenu cigaret sutra. Al posto nisam direktor najvece internacionalne, a bogami ni najvece domace kompanije, nista od toga. Cuvaju volumene, mamu im njihovu.Izvini, zaboravio sam da si se slozio da je podela prostora ok.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...