Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Logika je da ti je sopstveno zdravlje bitno. Sasvim je normalno da se buniš kada ti ga neko narušava, samo zbog svog komoditeta i pri tom se ljuti kada ti kažeš da on ruši tvoje zdravlje.I da, sedeću u društvu pušača, kao što i povremeno sedim, ali ću se truditi da se to dešava na mestu gde mi pruža što više čistog vazduha.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Zašto bi ikome sopstveno zdravlje bilo bitnije od hedonizma drugog čoveka?
Zasto bi ikome tudje zdravlje bilo bitnije od sopstvenog hedonizma. Pogovoto ako taj tudjin smara do beskonacnosti i nazad. Ja bih takvome duvao dim u facu dok ne pozeleni. angry.gif
Link to comment
A ja bih nekome ko mi duva dim u lice razbio njušku.
Ne bi mu video njusku, sto od dima sto od suznijeh ociju. Kad je mogao Superhik da drma sto ne bi mogao i Supersmoke. <_<
Link to comment
Logika je da ti je sopstveno zdravlje bitno. Sasvim je normalno da se buniš kada ti ga neko narušava, samo zbog svog komoditeta i pri tom se ljuti kada ti kažeš da on ruši tvoje zdravlje.I da, sedeću u društvu pušača, kao što i povremeno sedim, ali ću se truditi da se to dešava na mestu gde mi pruža što više čistog vazduha.
Sledi razorni zemljotres iz pravca Grcke. Aristotel se okrece u grobu. :lol:
Link to comment
I da, sedeću u društvu pušača, kao što i povremeno sedim, ali ću se truditi da se to dešava na mestu gde mi pruža što više čistog vazduha.
Pa za to se i borimo, da imamo kafiće i restorane sa dobrom ventilacijom. Šta nije u redu sa takvim stavom?
Link to comment
Zasto bi ikome tudje zdravlje bilo bitnije od sopstvenog hedonizma. Pogovoto ako taj tudjin smara do beskonacnosti i nazad. Ja bih takvome duvao dim u facu dok ne pozeleni. angry.gif
i ja bih takvim (zabavnim tipovima!) lupao kazne dok ne pozelene. ili bankrotiraju. sta vec dodje prvo.(ukoliko to rade u javnom zatvorenom prostoru)no pitanje diskusije nije sta mojoj il tvojoj guzici odgovara, vec sta je pravicno. Edited by Zverilla
Link to comment
znaci zdravlje ( ides sa zurke ) ili tudj (a i tvoj) hedonizam (ostajes na zurci)?
I da, sedeću u društvu pušača
hvala na odgovoru, imam jos jedno pitanje oko ove zurke. recimo zurka je u gajbi gde ima dve sobe (i treca sa nabacanim jaknama).u jednoj sobi, sede ljudi koje znas i zanimljivije je, i u toj sobi se pusi.u drugoj sobi je dosadnije, ljudi te smaraju, e ali tu se ne pusi.u trecoj sobi se isto ne pusi, a i jakne bar ne smaraju.u kojoj sobi ces provesti zurku?(posve hipoteticki je u pusackoj sobi zanimljivije, cisto pitanja radi)
Link to comment
hvala na odgovoru, imam jos jedno pitanje oko ove zurke. recimo zurka je u gajbi gde ima dve sobe (i treca sa nabacanim jaknama).u jednoj sobi, sede ljudi koje znas i zanimljivije je, i u toj sobi se pusi.u drugoj sobi je dosadnije, ljudi te smaraju, e ali tu se ne pusi.u trecoj sobi se isto ne pusi, a i jakne bar ne smaraju.u kojoj sobi ces provesti zurku?(posve hipoteticki je u pusackoj sobi zanimljivije, cisto pitanja radi)
Ili jos bolji primer...Poludeli nepusac genijalnog uma, evakuisao se sa grupom istomisljenika na pusto ostrvo i poceo da konstruise balisticku raketu u obliku cigare, koju zeli da lansira na statisticki "najpusackiji" grad. U medjuvremenu, sve zrtve sporadicnih brodoloma koji se desavaju u okolini ostrva deli na pusace i nepusace tako sto im polumrtvima nudi da zapale. Onaj koji zatrazi poslednji dim biva odmah odran skoljkama i tako ostavljen na suncu da doceka smrt dok onaj koji sa gnusanjem odbije da zapali, umire od posledica iscrpljenosti jer nas junak pocinje toliko da ga hvali gubeci pojam o vremenu i prepustajuci ga celjustima smrti. U gradovima saznaju za skori zavrsetak rakete i masovno prestaju da puse na javnim mestima ocekujuci da njihov grad ne bude izabran. Ljudi i dalje puse krisom ali paranoja polako poprima oblike epidemije...Cisto pitanja radi, u kojoj ces sobi zapaliti, onoj sa prozorom ili onoj bez ? Edited by Bruno Sulak
Link to comment
hvala na odgovoru, imam jos jedno pitanje oko ove zurke. recimo zurka je u gajbi gde ima dve sobe (i treca sa nabacanim jaknama).u jednoj sobi, sede ljudi koje znas i zanimljivije je, i u toj sobi se pusi.u drugoj sobi je dosadnije, ljudi te smaraju, e ali tu se ne pusi.u trecoj sobi se isto ne pusi, a i jakne bar ne smaraju.u kojoj sobi ces provesti zurku?(posve hipoteticki je u pusackoj sobi zanimljivije, cisto pitanja radi)
da pogadjam, ti si u ovoj nepusackoj sobi?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...