Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Stvarno mi je neverovatno koliko si u stanju da ideš u relativizaciji i smišljanju svetskih zavera samo da ne bi morao da priznaš da nisi u pravu, i to ne preda mnom već pred samim sobom.No, ima tu i dobrih strana. Sada konačno shvatam na koji način funkcionišu mozgovi raznoraznih patriota i njima sličnih koji u svojim glavama imaju priču koja je jedina istinita.
"Svetske zavere" zameni sa "zavere duvanske industrije", i "patriote" zameni sa "borci za zabranu pušenja", i meni se čini da sve što si napisao možeš reći i samom sebi...
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

"Svetske zavere" zameni sa "zavere duvanske industrije", i "patriote" zameni sa "borci za zabranu pušenja", i meni se čini da sve što si napisao možeš reći i samom sebi...
"Zavera duvanske mafije" nije zavera već kamapanja. Jako prljava i svako ko je pratio ovu temu od početka je mogao da vidi o čemu se radi.I ne razumem ko su ovde "borci za zabranu pušenja"? Jer ja to nisam.
Link to comment
:lol:EDIT: Otišao sam bio od kompjutera, pa da pojasnim... lol je bilo u sarkazmu...
Ne brini, nismo mi toliko glupi, jedino je problem što nije jasno na šta sarkazam treba da bude upućen. No nije ni važno, bitno je da si ti srećan. <_<
Link to comment
Ne brini, nismo mi toliko glupi, jedino je problem što nije jasno na šta sarkazam treba da bude upućen. No nije ni važno, bitno je da si ti srećan. <_<
Sarkazam i jeste u tome što mi se plače od onog što si mi napisao na toliko nivoa da mi je muka da ih i pobrajam... Mislim se, sada ću ja da gubim pola sata da sve to napišem, a ti ćeš po starom... Pa, onda pukoh jedan lol, onako iz gorčine... Nije prvi put da tako radim, i nije trolovanje...Sada je valjda jasno...
Link to comment

Slobodno napiši. Ovde i jesmo da bi diskutovali a ne da bi slali jedni drugima smajlije.Tj. molim te napiši, jer hoću još jednom da slušam kako je pušenje najveća sloboda koja na svetu postoji i ako ukinu pušenje u javnim prostorima to će biti jasan dokaz kako je Orvel bio u pravu.I ako je poenta tvog sarkazma bila to što sam napisao da nisam za zabranu pušenja onda je sarkazam potpuno promašen.

Link to comment
Slobodno napiši. Ovde i jesmo da bi diskutovali a ne da bi slali jedni drugima smajlije.Tj. molim te napiši, jer hoću još jednom da slušam kako je pušenje najveća sloboda koja na svetu postoji i ako ukinu pušenje u javnim prostorima to će biti jasan dokaz kako je Orvel bio u pravu.I ako je poenta tvog sarkazma bila to što sam napisao da nisam za zabranu pušenja onda je sarkazam potpuno promašen.
Ne, poenta je da sam večeras par minuta...Ustvari, džaba bilo da išta govorim, osim da je onaj čovek ion heroj... Vala, svaka mu čast... Edited by Ajant23
Link to comment

Ma pusti sad Ion-a, on nije tu. Hajde, reci to što si hteo. Možeš ti to. Nemoj tako svaki put kao kiša oko Kragujevca. Da ne pomisle ljudi da se samo praviš da imaš nešto da kažeš.

Link to comment
Ma pusti sad Ion-a, on nije tu. Hajde, reci to što si hteo. Možeš ti to. Nemoj tako svaki put kao kiša oko Kragujevca. Da ne pomisle ljudi da se samo praviš da imaš nešto da kažeš.
:lol: BTW, činjenica je da na ovom topicu imam više postova od Iona, ali taj čovek ima nerve kojima se divim... Da nije njega ovo bi se pretvorilo u tvoj mali krstaški blog...Ion :Hail:
Link to comment

lol 2 that.JBG da radimo samo ono "za šta smo stvoreni", samo bismo se **bali, jeli, sr*li i umirali.Kao nešto malo više od toga, izmislili smo male sitne radosti, od kojih neke mogu biti i štetne, ali zbog kojih vredi živeti.2salerokada:Svetskih zavera (NLO, moonlanding, 9/11, JFK, AIDS,...) je toliko da se jedna više/manje i ne primeti. :DAko mi navedeš jedan smislen razlog za ovo, priznaću da nisam u pravu i da su sve "zavere" samo u mojoj glavi:

...Zatečen, bez kišobrana, sklonio sam se uz veliku zgradu suda. Ulica se ispraznila, samo su automobili prolazili kroz kišnu zavjesu. Izvadio sam cigaretu, zapalio. Nije prošao ni trenutak i pokraj mene se stvorio čovjek u uniformi. Nalikovala mi je na poštarsku.– Gospodine, pušenje uz zgradu nije dopušteno, molim vas da se udaljite 20 stopa od zgrade – hladno je rekao. Gledao sam ga prilično zbunjeno.– Ne razumijem – odgovorio sam mu.– Ako želite pušiti, udaljite se 20 stopa od zgrade.– Na kišu?– Da, pušenje uz zgradu nije dopušteno.S predstavnicima vlasti u SAD-u ne raspravlja se. Sačuvaj Bože pokušati nešto što bi on protumačio kao pokušaj mita, tek to bi bilo uvaljivanje u nevolju. Odmaknuo sam se od zida, okrenuo sam se licem prema zgradi i nastavio pušiti. Nije dugo trajalo. Kiša je začas ugasila cigaretu. Pretpostavljao sam kako se čovjek koji promatra monitore sigurnosnih kamera sjajno zabavlja dok me gleda kako poput vola stojim na kiši s ugašenom cigaretom u ustima.
Link to comment

Za to nema smislenog razloga od demonstriranja sile. Ali to sa zaverom nikakve veze nema već sa iskompleksiranom budalom.Isto kao i moj razgovor sa radnikom-pušačem u vagonu voza. A veruj da je slučaj kako moj mnogo češći od toga što si citirao.

Link to comment

Čekaj, ti sada poštovanje propisa svodiš na čin jedne iskompleksirane budale? Bolje je pitanje otkud taj propis, a ne zašto policajac poštuje zakon.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...