Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Jer nepushach uvek moze da ode na nepushachko mesta - pushach u sluchaju zabrane, ne moze.
Da, jer te na ulazu na nepušačko mesto čeka čika i pita te: Da li ste Vi pušač? Ako mu odgovoriš potvrdno ne dozovljava ti da uđeš. Nekim ljudima ne vredi govoriti.
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Da, jer te na ulazu na nepušačko mesto čeka čika i pita te: Da li ste Vi pušač? Ako mu odgovoriš potvrdno ne dozovljava ti da uđeš. Nekim ljudima ne vredi govoriti.
Njemu na chelu/ledjima pishe: "Venom, nepushac, protiv zabrane pushenja u zatvorenim prostorima, a nema niti jedan suvisli argument". Kako da ga chika pusti da sedne na nepushachko mesto. :lol:
Link to comment

cedo, ti josh nisi zabranio internet?

Da, jer te na ulazu na nepušačko mesto čeka čika i pita te: Da li ste Vi pušač? Ako mu odgovoriš potvrdno ne dozovljava ti da uđeš.
Neverovatno je da ti ne shvatash da te niko ne tera da pizdish shto se gushish u dimu, tj. neverovatno je kakve si glupe primere u stanju da dajesh. Slobodan si ne samo da odesh, nego i da osnujesh oazu zabranjenog pushenja. Zashto to ne uchinish?
Link to comment
cedo, ti josh nisi zabranio internet?
Ne, nije se dovoljno ljudi na Balkanu navuklo na tu boleshtinu, ali sam zato otvorio sanatorijum za ogrezle zavisnike. Na dobrovoljnoj bazi, mladji od 18 uz saglasnost roditelja, ne koristimo lopatu, cena prava sitnica. Zainteresiran?
Link to comment

Ne, ali ne bi bilo loshe da pochnesh sa samolechenjem. Sledeci put kad zazelish da postujesh vishe od jednom dnevno, duboko udahni i odoli.

Edited by Venom
Link to comment
Ali zašto nema organizovane kampanje za ukidanje samostalnog auto prevoza u gradskim jezgrima i poboljšanje javne saobraćajne mreže?
Ali ima. Već dugo i mnogim zemljama.
Link to comment
Ne, ali ne bi bilo loshe da pochnesh sa samolechenjem.
Jako .Jel ti to pratish moje minute na internetu? Probaj neki tachniji/bolji edit.Istrpi shalu stoichki. Edited by cedo
Link to comment
Neverovatno je da ti ne shvatash da te niko ne tera da pizdish shto se gushish u dimu
A ko tebe tera da dolaziš na mesta gde se ne puši? Ili ko ti ne dozvoljava da tamo uđeš kao što si napisao par postova gore?Ali teško je sa tobom razgovarati jer tvoja je premisa "U pušačkom prostoru niko nepušaču ne brani da ne puši, a u nepušačkom prostoru pušaču je zabranjeno da puši"
Link to comment
A ko tebe tera da dolaziš na mesta gde se ne puši? Ili ko ti ne dozvoljava da tamo uđeš kao što si napisao par postova gore?Ali teško je sa tobom razgovarati jer tvoja je premisa "U pušačkom prostoru niko nepušaču ne brani da ne puši, a u nepušačkom prostoru pušaču je zabranjeno da puši"
Nije problem shto je u nepushachkom prostoru zabranjeno pushenje, problem je shto zelish da sva mesta budu nepushachka. I tako, niko pushache ne tera da idu na nepushachka mesta, ali zelish da im zabranish da idu na pushachka mesta. Jer bi, ono, da takva mesta zabranish. Dok tebi trenutno niko ne brani da napravish nepushachko mesto. Zashto to ne uchinish?
Link to comment
Voleo bih da vidim gde sam rekao/napisao da treba zabraniti sva pušačka mesta.
Ja se izvinjavam, izgleda nisam u toku. Sve vreme sam pod utiskom da se ova rasprava vodi oko eventualne (neminovne?) zabrane pushenja na svim javnim mestima, koja se vec desila u znachajnom broju zemalja oko nas.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...