Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

u medjuvremenu ovde jos desetine hiljada vozila teraju na loz ulje i ko zna kakva govna, u radnjama se otimaju da ti uvale sto vise najlon kesa, al duvanski dim sece najgore :D

uf, sad vidim ovo.

 

ok, postoji izvesna verovatnoca da cu da zaglavim robiju i to dugogodisnju.

 

sta drugo mogu da uradim sem da bacim koktel na kucu, pa da ga sa sipkom cekam da izadje iz plamena, komsiji koji se greje na otpadno ulje iz autoservisa, a na sistem koji je sam sklepao?

i onda, kad valjda zbog visokog pritiska, taj oblak dima se spusti bas nisko, ocu da umrem.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

ne kapiram, nesto sto meni napises nije uvreda, a kad isto to ja odgovorim postane uvreda?

evo, tacno koliko si ti mene zeleo da uvredis, toliko sam i ja tebe. niti promil vise.

 

no nebitno.

sori skroz nesarkasticno i stoposto iskreno.

evo ruke! 

sve kul?

Apsolutno kul. 

Al vidim da ja vise uopste ne umem da prenesem svoje misljenje u originalu tako da ljudima ne zvuci kao nesto skroz drukcije. Probacu da se vratim citanju, tu sam bolji.

Link to comment

to moze da funkcionise u drustvu ljudi koji se znaju. 

ali to nikako ne moze da funkcionise u javnom prostoru.

sad ja dodjem u kafanu i zaredjam da pitam pusace da zagase.

ne bih okrenuo ni cetvrt kruga a neko bi mi otkinuo glavu.

BTW, i koji se ne znaju ili su se tek upoznali, ne vidim problem u tome da coveka/zenu koje si prvi put sreo bez obzira na okolnosti, pitas da li je OK da zapalis, da ne zapalis ako ti odgovore - nezadrto i bez popovanja i propovedanja - da im smeta.

Bas kao sto u takvim situacijama ocekujem i odredjenu dozu razumevanja za zapaljivanje, prilikom duzeg putovanja, itd, itd...

Sto se kaze, ljudi sve mogu da se dogovore.

A sto se tice takozvanih javnih prostora, tu je problem drugaciji i nikakav zakon nece da ga resi; menjaj kafanu, jbg.

Samo, mislim da sto se Srbije tice, nije problem u zakonovanju, zakona barem ima.

Edited by namenski
Link to comment

meni je inace super kad ispred onih limunana poslovnih zgrada oko iste pepeljare scucureni cupkaju clanovi izvrsnog odbora sa najlevljim referentima iz kompanije, deleci skladno zajednicko pacenistvo :D posle u onom vestackom pesku ostanu zabodeni rotmansi, ld-i, bestovi, danhili, iscedjeni i nagnjeceni do besvesti posle brzinskog gengbenga.

Link to comment

to moze da funkcionise u drustvu ljudi koji se znaju. 

ali to nikako ne moze da funkcionise u javnom prostoru.

sad ja dodjem u kafanu i zaredjam da pitam pusace da zagase.

ne bih okrenuo ni cetvrt kruga a neko bi mi otkinuo glavu.

 

Ne pušim u prostorima u kojima se inače ne puši ni kad mi nude (na rođendanima, slavama i sl.) i, ukoliko se nađem u društvu nepušača, cigarete izbegavam ili svodim na minimum. Ipak, ne vidim zašto ne bi postojala javna mesta (kafići, restorani) na kojima je pušenje dozvoljeno. Ukoliko bi pušenje bilo zabranjeno u SVIM javnim prostorima, daleko ređe bih zalazila u njih jer, iako mi nije nikakav problem da ne pušim, ne bih se baš radovala opuštenciji uz kafu uz koju ne smem da zapalim cigaretu. 

Link to comment

neče bit. obidži malo.

Kaem ti iz prve ruke.

Eventualno ako su zakupci sa drugim firmama pa onda moraju.

 

Kod mene pre nekog vremena neko podneo prijavu da sr puši u službenim prostorijama. Došla inspektorka al je morala prvo na prijavnicu da sačeka da neko dođe po nju. Do tad, cela zgrada je mirisala na lavandu i proleće. ;)

Link to comment

btw, drugarica je prekjuce zamolila zenu da izadje sa cigaretom iz lifta, ili da je ugasi. zavrsilo se tako sto je zena od sezdeset i kusur godina krenula da je tuce

 

jako je pametna nema priče s narkomanima trebalo je odma da je zavari šakom u njonju ugazi ko pikavac i posle izađe iz lifta predomisli se okrene šutne je još jednom i nastavi u nove pobede kojima smo nepušači skloni   :fantom:

Link to comment

uf, sad vidim ovo.

 

ok, postoji izvesna verovatnoca da cu da zaglavim robiju i to dugogodisnju.

 

sta drugo mogu da uradim sem da bacim koktel na kucu, pa da ga sa sipkom cekam da izadje iz plamena, komsiji koji se greje na otpadno ulje iz autoservisa, a na sistem koji je sam sklepao?

i onda, kad valjda zbog visokog pritiska, taj oblak dima se spusti bas nisko, ocu da umrem.

ne, slusaj, cekaj. ti rokni mog komsiju koji se greje na djubre (vec sam pisao o tome), ja cu tvog, znas ono ko u Baci mamu iz voza .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...