Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Mislim da ne razumete uopste. I ovi drugi imaju objasnjenje da pusenje ugrozava, ovaj put porodicu i sta ja znam koju pizdu materinu i cak vecina i veruje u to. Ali ne rade oni to zbog toga. Evo stavio sam za 10 sekundi izguglanu listu kafica i pomenuo da u Uscu na primer ima jos 10 komada i da je svuda zabranjeno pusenje i dobio podsmeh - "ha ha, samo 5...".

Meni je dovoljna samo jedna kafana koja mi odgovara a neka sve ostale budu kakve god ostali vole.

Njima nije nista dovoljno jer ako zele mogu naci to sto im treba, ali oni zele da zabrane nekome nesto sto taj drugi zeli da radi. U mojoj klasifikaciji to su picke, odnosno placipicke posto nemaju muda ni da sami guraju svoju agendu nego cekaju da im ova nesretna drzava to da odozgo.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

sace se pojavi telefon sa svojim misljenjem o vezivanju pojasa  :lolol:

U svetu, razvijenom, ili u Srbiji?

 

 

Doduse, vezivanje pojaseva je odlican primer nabijanja na nos te vrste podobnosti: u holivudskim filmovima, kad iz upravo opljackane banke istrce pljackasi koji su uz to najcrnji zemaljski sljam, zoofili, pusaci, alkohol i droge da ne pominjem, i kad uskoce u auto ne bi li uz jurnjavu i pucnjavu utekli od 100,000 policajaca grada Cikaga, oni prvo i pre svega - vezu pojas.... :isuse:

Link to comment

a jedan od pljackasa krene da zapali cigaretu a drugi mu je otme, zgnjeci i baci kroz prozor :lolol:  da, takve su scene ispiranja mozgova u amerikanskim filmovima

Link to comment

U mojoj klasifikaciji to su picke, odnosno placipicke posto nemaju muda ni da sami guraju svoju agendu nego cekaju da im ova nesretna drzava to da odozgo.

 

Koja je ideja, da idemo mi nepušači po kafićima i jebemo mater pušačima?

 

Mislim, pišeš budalaštine. Pri tom si neotesan i kao nešto nadrkan, užasna kombinacija.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

meni dojaja kad je neko takva sisica pa se trza i savija jer ne moze da izdrzi cuku vremena bez pljuge.

osetim se poput neverovatnog hulka pored takve osobe. :fantom:

Link to comment

meni dojaja kad je neko takva sisica pa se trza i savija jer ne moze da izdrzi cuku vremena bez pljuge.

osetim se poput neverovatnog hulka pored takve osobe. :fantom:

+1

Link to comment
 

duvan i njegov dim ne smrde btw. kad popusis lulu cistog duvana znaces.

 

ne smrdi onom ko pusi, smrdi onima okolo. 

iskusio jednom prilikom nakon sto sam zapalio cigaru u vrlo zadimljenom kaficu.

par njih koji su nastavljali cigarete jednu na drugu celo vece, dosli da se zale kako im cigara smrdi, a meni bila bas divna.

 

@smoking crew: umesto sto

1. patetisete o sirotim kafanama bez duvanskog dima (a gle cuda - tamo gde je pusenje zabranjeno u kafanama, kafane ipak nisu propale :-O stavise, rade isto ko i pre. bice da ljudi tamo idu zbog neceg drugog, a ne da zapale.)

2. pravite besmislena poredjenja kako se zabranjuju cigarete a ne zabranjuje se eto <XYZ> (obratite paznju da zvucite kao dverjani/obrazovci sto pred prajd pitaju zasto se ti pederi ne bune kad smanjuju penzije ili kad su male plate nego bas sada)

 

bolje

1. procitajte sta su pacula i burek napisali. pasivno pusenje je stetno po zdravlje

2. objasnite kako je preca vasa sloboda da pusite nego moja sloboda da ne pusim (i ne trujem se)

Link to comment

Koja je ideja, da idemo mi nepušači po kafićima i jebemo mater pušačima?

 

Mislim, pišeš budalaštine. Pri tom si neopisan i kao nešto nadrkan, užasna kombinacija.

 

Zaista sam neopisan, nije trebalo ni da pocinjem... Uzivajte, vase vreme dolazi.

Link to comment

sad ozbiljno, ne vidim povod za kukanje.

bice sve ok, uopste nije strasno izaci ispred kafica / kavane / restorana / decje igraonice jednom u sat vremena i sprziti pljugsona. 

kome je to neizvodljivo, mislim da, bez uvrede, mora ozbiljno da poradi na sebi.

ali jebiga, jasno mi je i da je lepo kad te muci first world problem, pa makar on bio i ovako prevazidjen.

ovo je u stvari first world problem za zemlje u tranziciji, da prostite, za sirotinju.

Link to comment

sad ozbiljno, ne vidim povod za kukanje.

bice sve ok, uopste nije strasno izaci ispred kafica / kavane / restorana / decje igraonice jednom u sat vremena i sprziti pljugsona. 

kome je to neizvodljivo, mislim da, bez uvrede, mora ozbiljno da poradi na sebi.

ali jebiga, jasno mi je i da je lepo kad te muci first world problem, pa makar on bio i ovako prevazidjen.

ovo je u stvari first world problem za zemlje u tranziciji, da prostite, za sirotinju.

Pa leb te jebo da te jebo... Jel se ti nikad nisi okrenuo i primetio drzavinu kurcinu u bulji? Ali kad je drugima stavi, onda nek se ne otimaju puno pa nece boleti?

A sta mislis da svi ljudi za sebe odluce kakve kafane ce otvarati, u kakve kafane ce ici, kako ce brinuti o svom zdravlju i kako ce se zabavljati? Jel to bas toliko divlja ideja?

Link to comment

Zaista sam neopisan, nije trebalo ni da pocinjem... Uzivajte, vase vreme dolazi.

 

Htedoh reći neotesan. 

  

 

2. pravite besmislena poredjenja kako se zabranjuju cigarete a ne zabranjuje se eto <XYZ> (obratite paznju da zvucite kao dverjani/obrazovci sto pred prajd pitaju zasto se ti pederi ne bune kad smanjuju penzije ili kad su male plate nego bas sada)

Indeed, kao mala deca.

 

. objasnite kako je preca vasa sloboda da pusite nego moja sloboda da ne pusim (i ne trujem se

Suštinsko pitanje. Ne moraju čak ništa da objašnjavaju meni tj nepušačima, mene samo zanima koje opravdanje smišljaju sebi, bez sumnje inteligentni i dubokoumni™ ljudi ali koji su poklekli? Toliko loših karasteristika i posledica i apsolutno nijedna dobra.

 

Zavisnost, zajebana stvar.

 

Ubeđen sam recimo, da Vasa nije pušač, bio bi broj jedan borac za čist vazduh svuda oko nas. :)

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

sad ozbiljno, ne vidim povod za kukanje.

bice sve ok, uopste nije strasno izaci ispred kafica / kavane / restorana / decje igraonice jednom u sat vremena i sprziti pljugsona. 

kome je to neizvodljivo, mislim da, bez uvrede, mora ozbiljno da poradi na sebi.

ali jebiga, jasno mi je i da je lepo kad te muci first world problem, pa makar on bio i ovako prevazidjen.

ovo je u stvari first world problem za zemlje u tranziciji, da prostite, za sirotinju.

Ceo problem, ako ga uopste ima se i svodi na napisano.

To je to, manje-vise.

Problem je u agresivnosti ovih sto bi po belosvetski da zavedu red; najgore od svega je sto se dobrim delom radi o modi, danas ovakvoj, sutra onakvoj i demonstriranju takojeucelomsvetu pravovernosti.

Ako se iste ne pridrzavas bez pogovora onda si ovaka ili onakav, jos malo pa fasista, pa cak i ako se radi i o tako benignom problemu dogovaranja oko zapaljene ili nezapaljene cigarete.

Link to comment

Pa leb te jebo da te jebo... Jel se ti nikad nisi okrenuo i primetio drzavinu kurcinu u bulji? Ali kad je drugima stavi, onda nek se ne otimaju puno pa nece boleti?

A sta mislis da svi ljudi za sebe odluce kakve kafane ce otvarati, u kakve kafane ce ici, kako ce brinuti o svom zdravlju i kako ce se zabavljati? Jel to bas toliko divlja ideja?

to tati svom meci drzavnu kurcinu u sve tjelesne otvore.

inace mi nije najjasnije o cemu tacno pricas, moze pojasnjenje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...