Jump to content

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Zato je Helmut Smit bio politicki as a ove briselske vucibatine su gola govna koja ce uvek ostati gola govna.No, nece Helmut dugo, sjebase ga cigarete a ima tek 94 godine. :fantom:

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Konačno da i ja vidim nešto sa čime se slažem. Turska uvodi upozorenja na etiketama alkoholnih pićaTanjug | 12. 08. 2013. - 20:36h | Foto: AP |Boce i konzerve sa alkoholnim pićima u prodaji u Turskoj uskoro će morati da na etiketama imaju istaknuta upozorenja, slična onima na pakovanjima cigareta, uključujući i napomenu "Alkohol nije vaš prijatelj".Kad doživim progon "neka-čeka-ceca-ili-jesi-ili-nisi-s-od-kuma-televizor-i-auto" reklama sa TV-a i smrt raznih alkoholičarskih hepeninga, i "festova", pristajem da se odreknem i ovih par cigareta dnevno.

Link to comment
Kad doživim progon "neka-čeka-ceca-ili-jesi-ili-nisi-s-od-kuma-televizor-i-auto" reklama sa TV-a i smrt raznih alkoholičarskih hepeninga, i "festova", pristajem da se odreknem i ovih par cigareta dnevno.
+1Alkohol izaziva mnogo više sranja, bolesti, nesreća nego bilo koja biljka koja se puši. Edited by gotivac
Link to comment
Konačno da i ja vidim nešto sa čime se slažem. Turska uvodi upozorenja na etiketama alkoholnih pićaTanjug | 12. 08. 2013. - 20:36h | Foto: AP |Boce i konzerve sa alkoholnim pićima u prodaji u Turskoj uskoro će morati da na etiketama imaju istaknuta upozorenja, slična onima na pakovanjima cigareta, uključujući i napomenu "Alkohol nije vaš prijatelj".Kad doživim progon "neka-čeka-ceca-ili-jesi-ili-nisi-s-od-kuma-televizor-i-auto" reklama sa TV-a i smrt raznih alkoholičarskih hepeninga, i "festova", pristajem da se odreknem i ovih par cigareta dnevno.
Jes pa da mi vlada odredjuje ko mi je prijatelje. Sad pet dana beer festa smo lepo odseceni od BGD.
Link to comment
  • 1 month later...

sreća radost uživancija.

Velika Britanija: Lekari neće da operišu pušačeDaily Mail Lekari u Velikoj Britaniji odbijaju da obavljaju manje zahvate nad pacijentima koji puše.U jednom slučaju, zdravom sredovečnom muškarcu, lekar je rekao da ne može u bolnici odstraniti manju benignu izraslinu na glavi, zato što puši.Uz to, sve veći broj lokalnih zdravstvenih radnika odbija da obavlja operacije zamene kuka i kolena, kod osoba koje neće da prestanu sa ovom nezdravom navikom.Gojazni se takođe susreću sa odbijanjem, jer lekari od njih traže da smršaju i tako povećaju šanse da operacija bude uspešna.U nekim delovima Velike Britanije, pušači više ne mogu da dobiju ni veštačku oplodnju o trošku države, ukoliko ne prestanu da puše.http://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2013&mm=09&nav_id=759354
Link to comment
  • 1 month later...
Nema cigareta za mlađe od 21 godineSuper su im ti procenti, ali ne razumem zašto konačno ne zabrane to planetarno zlo, koje toliko štete nanosi toj zdravoj naciji.Austrijanci su bogovi, pušenje je skoro svuda dozvoljeno, oni sve te zabrane smatraju kršenjem ljudskih prava i tu čast godišnje plaćaju neverovatno visoku kaznu EK-u (zaboravio sam cifru). Edited by Anonymous
Link to comment

U australijskoj drzavi Kvinslend, neko je dosao na genijalnu ideju da zabrani svako dimljenje cigareta u zatvorima. I sad je samo u za to predvidjenim lokacijama, a od iduce godine je zabrana totalna (i za strazare). Vecina komentara na tviteru to odobrava, sa sladostrascu koja se uobicajeno vidja kad god se pomene duvan. Ja mislim da je to nesto za psihologe da objasne, otkuda tolika omraza specijalno prema potrosacima ovog otrova (nasuprot nama potrosacima svih drugih). Mozak da ti se uvrne."Non smoking prisoners deserve protection from passive smoke. Aren't we against the death penalty?" :fantom:

Link to comment

smem da se kladim da se niko neće buniti jer su srbi slabići koji se iživljavaju na dobričinama (ds) a cvile pred batinom siledžija (sns). :fantom:

Kraj pušenju u lokalima do 2015?Izvor: "24 sata" sreda 6.11.2013 | 09:22 Beograd -- Pušenje u Srbiji biće potpuno zabranjeno u restoranima, hotelima, kafićima i svim drugim ugostiteljskim objektima do 2015, piše portal "24 sata".http://www.b92.net/i...6&nav_id=774093
Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...