Jump to content

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Ne znam kako ocekujes da ti odgovorim na to pitanje. Tunel u Nusicevoj ne poznajem, a i da poznajem trebalo bi da posedim tamo nekoliko minuta pa da uporedim subjektivni osecaj, uzmem uzorke za anlizu ili kako? Ili drugim recima, sta je poenta tvog pitanja?
okidači za smučnjavanje su mi nejasni, mada imam utisak da se radi o kombinacijama koje su te od trenutka kada sam prestao da čadim, nije mi se dešavalo da mi zasmeta extremna zadimljenost, od raznih industrijskih do raznih kafanskihsamo mi se desilo u jednom periodu kada sam se prezdravo hranio da mi baš smeta ta kombinacija izduvnih gasova, a cigare mi samo smrde, k'o i prea poente pitanja nema, trudim se da izbegavam poentiranja, to mi dosadno, suviše organizovano
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Ne znam o cemu se radi, imala sam aritmiju da budem preciznija (nije mi bilo muka u smislu stomaka). Inace ih nisam imala, a od dima mi je prvo bilo neprijatno, a onda je krenulo i to sa srcem.

Link to comment

meni jednom pozlilo na sahrani. baš ono pravo... odneli su me u hlad, polivali me vodom. sećam se da je baba naricala, da je pop pevao, e sad... od čega mi je pozlilo, ne znam.

Link to comment

Meni se desilo jedanput da imam strahovite bolove u predelu srca i posledičnu aritmiju. U pitanju je bilo 250gr vrućih čvaraka pojedenih naštinu, bez hleba. Bol se prenosio od želuca.,A mom kolegi se jednom slošilo, pao mu pritisak, ubrzano mu radilo srce, nakon vađenja krvi na laboratorijskom pregledu.Na svašta čovek može da reaguje, pa i na duvan, što da ne.Edit:Nego, ovo poskupele pljuge? Ja danas platih Lucky 190 dinara?

Edited by gotivac
Link to comment
Nego, ovo poskupele pljuge? Ja danas platih Lucky 190 dinara?
kako koje. žalio mi se ortak, puši neki polutanki marlboro, imaju novo pakovanje - ali nije isti kurac - nego su smanjili pljuge u prečniku. :thumbup:
Link to comment

Sad sam kupio na trafici, 180, normalna cena, prodavačica nema pojma o poskupljenju. Ovo jutros je bilo na NIS-ovoj pumpi. Ali otkud to da cene cigareta mogu da budu različite?

Link to comment
I sigurna si da je to bilo baš od duvanskog dima? :huh:
Da, uvek mi smeta kad je toliko zadimljeno, ali sad ne sedim dok mi se skroz slosi nego izadjem napolje kad vidim da mi ne prija.edit:Sa malo guglanja u pubmed-u, duvanski dim izaziva aritmiju zbog nikotina, a CO doprinosi. Ali bitno da se ljudi lepo osecaju prozvanim i pozvanim da komentarisu kako od svega covek moze da dobije aritmiju, od cvaraka, popova, a cudi me da neko nije mudro primetio kako mu je poznanik dobio aritmiju kad ga je neko napao nozem. Ergo, kad neko ima srcanu aritmiju zbog duvanskog dima, recite mu da se mane popova i otpuhnite filosofski. Edited by Evi_
Link to comment
meni jednom pozlilo na sahrani. baš ono pravo... odneli su me u hlad, polivali me vodom. sećam se da je baba naricala, da je pop pevao, e sad... od čega mi je pozlilo, ne znam.
To ti je od cistog vazduha na kome se sahrana odvijala.
Link to comment

Nisam ocekivao od Independenta ovakvo brljanje sa opremom teksta. Naslov teksta nema gotovo nikakve veze sa sadrzajem, ali dobro, vazno je da su na liniji ponizavanja pusaca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...