Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Baki, edituj još koji put, nije dovoljno upečatljivo. Šteta što više nama 24h za edit, čuda bi napravio. Pusa.
Jebi se, mislio sam da si oflajn.EDIT: Jebi se. Edited by Bakemono
Link to comment
kao što ne verujem onima što pričaju da mogu da ostave pušenje kad god hoće.
Pa dobro, ima i ljudi koji stvarno mogu da ostave cigare kad pozele. Ja sam jos u srednjoj ostavio iz zajebancije (kad sam od druga uzicao cigaru, dao mi je uz cascavanje "evo ti, zadnja ti bila", i stvarno, ja od tada nisam zapalio nijednu vise), ali ja nisam nesto dugo ni pusio, bolji primer je burazer.Pusio je preko 15 godina. Jednom je na nekim stepenicama sjebao nogu i kad se vracao iz bolnice sa gipsom na nozi, razmisljao je sta da radi u narednih nedelju-dve koliko je trebao da lezi i na cosku pred zgradom resio je da umesto cigara kupi kikiriki i ostavi pusenje, i tako se i dogodilo. Evo vec 7-8 godina nije zapalio nijednu cigaru.
Link to comment
Nimalo me ne zanima zabrinutost nepusaca za moje zdravlje. Ispada da su oni zdraviji ako sam ja bolesniji. Da su neke baje sto ne puse i da su otkrili eliksir mladosti i nisu sebicni pa zele da i sa nama podele taj nenadjebivi osecaj zivota bez pusenja. A najludje sto je sve pocelo zalbom sto na koncertu neko pusi. Zamisite kakva jeres je pusenje na rok koncertu i kakvo buntovnistvo se krije iza pobune protiv loseg nacina zivota. Digli su svoje glave protiv ove posasti koja preti idili o livadama cvecu i drvecu.
+1
Link to comment
Vi ste spremni za jehovine svedoke.
s takvima kao jehovinim svedocima je lako: zvone ti na vrata a ti im samo dunes duvanski dim u lice i kraj smaranja sa jehovinim svedocima :D
Link to comment
  • 3 weeks later...
Zamisite kakva jeres je pusenje na rok koncertu
Ovo je zanimljivo kao tema za esej, steta sto nisam Kim or ili Syme.Uglavnom, pusenje (na rock koncertu ili bilo gde) tesko da je buntovnistvo ovde gde ja zivim, gde je paklica cigara ciglo 10 dolara. Ko ima toliko para da dimi, tesko da je buntovnik, a i rock mu je najverovatnije njanjav.Ono sto se desava na primeru Srbije (mislim da se misli na depeche koncert) je sudar svetova, of sorts. Edited by Indy
Link to comment
Moj cale pusi vec 35 godina. 35x365x20x18mg = 4.6kg ... A tek s prestupnim danima...
To sa 18mg katrana jedino ako puši Gitanes bez filtera.
Link to comment
Ja sumnjam da ću ikada moći bilo kome da objasnim koliko meni dim smeta.
Ista stvar i kod mene.
Meni jednom kod rodjaka koji puse toliko pozlilo da su me bikvalno izneli na terasu. Ali mi nisu verovali da je od cigareta, eto oni tolike godine puse i nikom ne smeta. A ako ne smeta njima, ne smeta nikome, a ako bas nekome stvarno smeta, nek crkne kad je takav nikakav. Ko te jebe fazon.
Link to comment

Ne znam kako ocekujes da ti odgovorim na to pitanje. Tunel u Nusicevoj ne poznajem, a i da poznajem trebalo bi da posedim tamo nekoliko minuta pa da uporedim subjektivni osecaj, uzmem uzorke za anlizu ili kako? Ili drugim recima, sta je poenta tvog pitanja?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...