Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Da li bi danas neko ko bi doputovao iz tog vremena negodovao zbog sveopšte pokondirenosti kupača?
Ne znam kako to da utvrdimo, vremeplov nije niti će ikada biti napravljen. :)
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Ne znam kako to da utvrdimo, vremeplov nije niti će ikada biti napravljen. :)
Pa možemo da pretpostavimo, verovatno bi. Danas se prilike menjaju brže nego ikad, tako da eto objašnjenja za fenomen koji si zapazio (verujem ti na reč, pošto se ne sećam).
Link to comment

Evo razlike između pluća pušača i nepušača (FOTO) Nakon čak i samo letimičnog pogleda na ovu fotografiju sigurno će se svakom pušaču smučiti svaka pomisao da zapali još jednu cigaretupluca-flickr-comryisft-2.jpgFoto: flickr/comryisftSvi znamo da je konzumiranje duvanskog dima štetno. Međutim, koliko pušenje ima pogubnih posledica po zdravlje naših pluća, vidi se na ovoj poučnoj fotografiji sa jednog odeljenja za anatomiju. Dok su pluća nepušača ružičasta i jedra, pušačka su crna, isušena i potpuno odvratna za videti.Pušenje ili zdravlje, odlučite sami!
Link to comment

ovo je dobra ilustracija za neku kasapnicu za kanibale, pluca na zaru nepusaca su ukusnija od pluca pusaca na zaru. ako ista moze da me oneraspolozi to su takve mediokritetske akcije prosvecivanja sirokih narodnih masa

Edited by Pontijak
Link to comment
ovo je dobra ilustracija za neku kasapnicu za kanibale, pluca na zaru nepusaca su ukusnija od pluca pusaca na zaru. ako ista moze da me oneraspolozi to su takve mediokritetske akcije prosvecivanja sirokih narodnih masa
Ja bi se rokno da je to nešto što posebno može da me oneraspoloži, tu privilegiju dajem mnogo bitnijim stvarima... To samo znači da te dotiče, verovatno si pušač, ni meni ne bi prijalo da vidim da mi pluća ovako izgledaju :D Edited by Glas RazumaN
Link to comment

ova crna bi nosila u neki večernji izlazak, mala crna haljina i taj fazon... a ova crvenkasta su mi više za posao i te malo utegnutije prilike.

Link to comment

pazi ovako. opet kazem, pomalo nerviraju te mediokritetske kampanje. svoja pluca ionako ne mogu da vidim a kada budu za gledanje ja cu biti mrtav pa necu moci da ih vidim, znaci cemu to.a opet, dobre su fotke, stvarno kao iz kasapnice za kanibale :Ddimljena pluca! specijalitet dana! ili ova nezno crvena zdrava, organska pluca, savrsena za kulinarske specijalitete!

Edited by Pontijak
Link to comment
svoja pluca ionako ne mogu da vidim a kada budu za gledanje ja cu biti mrtav pa necu moci da ih vidim, znaci cemu to.
Pa vidi, još nisi mrtav, a pluća imaš i dok si živ... Drugim rečima, to što ih ne vidiš, ne znači da ih nemaš.
Link to comment
pusenje nije zdravo, ali nema tog patologa koji ce reci da moze da sa sigurnoscu razlikuje pusacka od nepusackih pluca.ovo na slici su ili pluca osobe koja je umrla od raka pluca, ili nekoga ko je u dugom vremenskom periodu bio izlozen cesticama uglja u vazduhu.
Link to comment
Pa ako je umro od raka pluća, nije li to koliko toliko validno u raspravi za i protiv pušenja?
naravno da je validno. no, nisam ljubitelj medijskih manipulacija kao sto je ta da pusenje izaziva bolest crnih pluca, jer to ne odgovara istini.vise bih voleo potpunu zabranu proizvodnje duvanskih proizvoda, a jednostavno mi je smesno ovo kreveljenje na globalnom nivou gde se istovremeno, subvencijama, podstice proizvodnja duvana, a pusaci se guraju u rezervate.@edit: pobogu pa naravno da ces dobiti tu sliku ako ukucas smokers lung, to nista ne dokazuje. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Nije poenta da pušenje izaziva bolest crnih pluća, već da izaziva bolesti pluća, barem ja to tako kontam, kao i uništenje istih. A slike dokazuju upravo to, da se konzumiranjem nikotina uništava glavni organ disanja, ili će neko da mi kaže da je to ok da pluća tako izgledaju/ili su sve slike fake...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...