Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

@cowboyPa onda lepo zamoli, pomericu se. Ali ako osetim da se ponasas kao neka lifestyle policija i kao da ti je neko ostavio u amanet da meni odredjujes kako cu da se vladam u javnom prostoru, pusicu za inat 2cm od tebe.
Dabovicu, kuko stara, zasto tako govoris. Pa znas i sam da ne postoji pristojan nacin da nekome kazes da ugasi cigaretu. I najsnishodljiviji, najkulturniji, najcovecniji zamoljaj bio bi protumacen kao napad napaljenog alfa-muzjaka srazmeran zgodnosti zenke pored.Sad, ako si ti tolerantan i imas sirinu, ne pise ti na celu jbg pa da znam kome smem da se obratim ljudski a kome ne. U Areni je, secam se, na koncertu Masiv Atak bilo dosta pusaca po tribinama i pre pocetka koncerta, kada je moglo da se izadje napolje na vazduh i cigaret pausu. Edited by CowBoy
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Au, sad si ga tek smrtno uvredio. :lolol:
:lol: e to je nenamerno, da li mi verujes da sam ja tek na Danilovic topicu saznao da je on igrao za Partizan@kauboj: postoji ljubazan nacin. Evo ovako: "Brate, jako mi smeta duvanski dim. Molim te, da li mozes da mi ne duvas u lice, ili da se malo odmaknes". To je licna molba. Ako je neko bilmez, oglusice se. Ja ti potpisujem da bi na svirkama gde je publika bas pristojna (konkretno metal svirke, tamo se ide u ekstreme u etikeciji) bilo bas malo onih koji bi to protumacili kao napad. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ja sam nepusac i kad bi neko sad seo pored mene i poceo da mi purnja u lice ljubazno bih ga oterao u picku materinu, ali svirke... pa daj,... kad ides na svirku unapred znas da ides u dim (cigara, vutre, itd), znas da ce te neko zgaziti, okrznuti rancem, politi pivom,... ko to ne moze da podnese, bolje je da ne ide u guzvu, neka stane u zadnji red pa neka gleda.

Link to comment

Jebote koliku ste misteriju podigli oko jedne vrlo glupe i proste stvari, koja nije ni neka posebna fora već prirodna reakcija mnogih kojima duvan smeta :lol:Mene taj duvanski dim guši i ako neko posle ljubazne molbe (ili dve) ne ugasi cigaretu, ja od toga prosto ne mogu a da ne kašljem, jelte. A pošto niko ne voli da se kašlje u njih, uglavnom skapiraju poruku. Na finjaka, bez bilo kakvog nasilja, upalilo je upravo na pomenutom MA (ali u parteru) gde se isto dimilo i gde se lik oglušio na prvobitnu molbu. I nema razlike otvoreni ili zatvoreni prostor, ako neko na 30cm od tebe dimi.I ja još ne dobih odgovor od Dabovića gde sam to napisao da bahato i hirovito od drugih zahtevam da ugase cigarete, gde je to navedeno ili implicirano? Mislim čisto da opravda onaj svoj rant, da ne ispadne baš kompletni debil.edit:

Ja sam nepusac i kad bi neko sad seo pored mene i poceo da mi purnja u lice ljubazno bih ga oterao u picku materinu, ali svirke... pa daj,... kad ides na svirku unapred znas da ides u dim (cigara, vutre, itd), znas da ce te neko zgaziti, okrznuti rancem, politi pivom,... ko to ne moze da podnese, bolje je da ne ide u guzvu, neka stane u zadnji red pa neka gleda.
Ja sam upravo naveo da je na koncertu sve okej - i gaženje i smrad znoja i kad te neko ispoliva pivom, okrzne rancem - sve je to slučajno i to je sastavni deo. Ovaj što dimi, to ne radi slučajno već namerno. Razlika je jasna. Edited by copkillah
Link to comment

Ne, nije bilo potrebe da se izvlačim ili bilo šta. Niti još manje da pobedim, pobede na internet forumima sa zadovoljstvom prepuštam tebi.A i jebiga, nisam ja zajeban kao ti pa da svaki konflikt rešavam zastrašivanjem i nasiljem. Na osnovu tvog forumaškog pisanja, verovatno bi me na koncertu bio strah da te zamolim da ugasiš cigaretu, sećam se da si u teoriji mnogima izlomio zube i kosti. Ti si odgovor dobio, ja tvoj odgovor meni i dalje čekam.

Link to comment

Čitaj šta pišem:

Ne, nije bilo potrebe da se izvlačim ili bilo šta. Niti još manje da pobedim, pobede na internet forumima sa zadovoljstvom prepuštam tebi.
Samo sam se nadao da pored 31.500 postova imaš vremena i za jedan suvisli odgovor. Ništa onda, neki drugi put.
Link to comment

Uh, kako mrzim cigarete. Imam neku alergiju na polen pa mi je stalno poluzapušen nos i zbog toga mi smetaju čak i na otvorenom prostoru, recimo na autobuskom stajalištu.

Link to comment
Uh, kako mrzim cigarete. Imam neku alergiju na polen pa mi je stalno poluzapušen nos i zbog toga mi smetaju čak i na otvorenom prostoru, recimo na autobuskom stajalištu.
i kako sad FRhost ili Radisa mogu da pomognu?
Link to comment

A sta ako neko pusi marihuanu, jel vaze ista pravila ili ga prijavis muriji?Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment
Uh, kako mrzim cigarete. Imam neku alergiju na polen pa mi je stalno poluzapušen nos i zbog toga mi smetaju čak i na otvorenom prostoru, recimo na autobuskom stajalištu.
+1
Link to comment
Uh, kako mrzim cigarete. Imam neku alergiju na polen pa mi je stalno poluzapušen nos i zbog toga mi smetaju čak i na otvorenom prostoru, recimo na autobuskom stajalištu.
koji kurac trazis na autobuskom stajalistu!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...