Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Komunalnoj policiji.A šta tebe ugrožava što neko puši "na ekranu"?
Ne ugrožava mene lično, ali ugrožava prisutne u sali. Uostalom, nije dozvoljeno pušiti u toj sali. Zamisli koliko bi bilo glupo da ja tebe pitam "a šta tebe ugrožava što džeparoš pljačka babu", jel da? Edited by pacey defender
Link to comment
Link to comment
I zašto je Bogdan Lisovolik u petak čak iz Vašingtona morao da demantuje glasine da je povećanje akciza direktiva MMF-a? Zašto je odjednom, bez uobičajene birokratske mejl procedure, odgovarao na novinarske pozive i brže-bolje pisao pismo “izvinjenje” Savetu stranih investitora?Odgovor na ova pitanja je kompleksan. Ali jedno je sigurno. Vlada Srbije je slaba, a duvanski lobi je toliko jak da se pred njim klanja i MMF.
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/221621/Jeftine-cigarete-su-proslost
Link to comment
?Pa što to otvoreno ne kažeš?Ne mislim da si nešto posebno u pravu.Medicina napreduje i pre i posle početka perioda koji spominjem. Sadašnja ranije detektuje kancer, ali ne znači da se ranije nije znalo za tu bolest niti da su ljudi umirali od nje.
sve u svemu sa takvom ste ga vladom ispusili.
Link to comment
Veceras u vestima na nekoj televiziji je bio prilog o žrebu za polufinale kupa Srbije u fudbalu. Jasno se videlo da neko u sali puši. Kako i kome to može da se prijavi?Mislim, ako je već zabranjeno da se puši zatvorenim prostorijama, onda ne bih imao ništa protiv da se malo zahvati u kasu fudbalskih radnika.
Sad moze Bogdan Bogdanovic mirno da truli upravo si preuzo titulu najvecg cinkarosa u Srba. Aferim.
Link to comment

Ono što znam je da su mi (mojoj firmi) 3 od 10 kafića koji su mi zakupci u tržnim centrima, otkazali zakup sa 30.11 i 31.12.A još sa dvojicom pregovaramo oko toga koliko da im srežemo zakupninu samo da ostanu.Ubiše se od prometa koji im napraviše apušači.

Link to comment

valjda je najveci cinkaros onaj koji izda ratka mladica? ja bih, ali nikako da naletim na gospodu.

Sad moze Bogdan Bogdanovic mirno da truli upravo si preuzo titulu najvecg cinkarosa u Srba. Aferim.
Link to comment
Ono što znam je da su mi (mojoj firmi) 3 od 10 kafića koji su mi zakupci u tržnim centrima, otkazali zakup sa 30.11 i 31.12.A još sa dvojicom pregovaramo oko toga koliko da im srežemo zakupninu samo da ostanu.Ubiše se od prometa koji im napraviše apušači.
Znaci ima Boga. Pravedna kazna za ucinjene zlocine -_-
Link to comment

Imalo ga ili nemalo, ugostiteljstvo tamo gde nije moguće dozvoliti pušenje, trenutno ili stagnira ili (češće) propada.Možda će se to i promeniti u budućnosti, ali za sada...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...