Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Ako te ne zakaci ni jedno od ovih putovanja, zakacice te duvanska zurka - deset hiljada ljudi je bilo npr. na filip moris zurci u Hali 1 beogradskog sajma pre par godina, a ulaznica je bila - da si kontaktiran u kafeu od strane promoterke kao pusac Marlboroa. Eto tebe u data bazi za tili cas gde dobijas pozive za druge zurke ili pustolovine po belom svetu.
Meni ovo lici kao nesto sto bi zakonom trebalo zabraniti. Ovo ti dodje ko davanje droge za dzabe dok se budala ne navuce.
t's an interesting finding but if you look at the people who had the high soft drink intake, they also had other issues that may also predispose you to pancreatic cancer," said Dr. Colin D. Weekes, assistant professor of medicine at the University of Colorado Denver. "It's hard to make any true associations from this. "We could argue that smoking could be the issue here and not the soda intake."
:lol: :P
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Please, chak i Wikipedia kaze da je Coca Cola stetnija od pusenja, a Wikipedia nikad ne gresi:

# Smoking. Cigarette smoking has a risk ratio of 1.74 with regard to pancreatic cancer; a decade of nonsmoking after heavy smoking is associated with a risk ratio of 1.2.[10]...# Diets high in sugar-sweetened drinks (soft drinks) risk ratio 1.87.[13] In particular, common soft drink sweetener fructose has been linked to growth of pancreatic cancer cells.[14]
Link to comment
:lol: Religija risk faktor. :isuse:
Ух. Не знам како да ти кажем, али ако су и Чивути укапирали, онда су ваљда сви укапирали.IsraelisaCancer-YeshivaStudentNames.jpg
ali ti ipak necu oprostiti ovo minimaks i zato cast od 10 posto.
Извини, огреших се о Минимакса, ипак је ниво Јове Сурле.Кад смо већ код синдикалаца - има ли неко снимак Љубе Мољцa кад преноси утакмицу нацисти vs. партизани? Теча би се јако обрадовао да му то снимим. A и пушач је.
Link to comment
Pa i jeste, kad malo razmislis. Od cega ce rak pankreasa nego od cigareta.
Pušenje je faktor (kaže Wikipedija, a ona ne greši), ali je tako i jedno 20 drugih stvari mogući uzrok. Ne verujem da možemo znati čime je Billov rak bio izazvan. Kad sam jednog lekara svojevremeno pitao "zašto se pojavio tumor" (u jednom bliskom članu porodice"), on mi je filozofski odgovorio "zašto? zašto sunce izlazi na istoku?" Hteo sam da mu rascopam njušku tada, ali imao je poentu.Inače, samo da poručim forumašima koji se možda prime, Helli ništa ne treba verovati šta ovde piše. Jednostavno, nemojte mu verovati.
Link to comment
Inače, samo da poručim forumašima koji se možda prime, Helli ništa ne treba verovati šta ovde piše. Jednostavno, nemojte mu verovati.
Напори да ме прокажеш као акциону фигурицу која служи за биберење дискусије су у-за-луд-ни. Сви знају да стопроцентно стојим иза својих речи, да сам спреман да јуначки отрпим 10% уорнa годишње и да ћу наставити с разбуцавањем ретроградних догми које вуку српску нацију у инвалидска колица.
Link to comment

Kretenski predlozi za redizajn paklica me ne dotiču. Koristim samo jedan brend (i količinu) koji mi prija, a sem toga prošle godine sam od ćerke dobio tabakeru.Tako da slobodno mogu da crtaju šta god hoće. I rudarska pluća koja prodaju kao pušačka, i kvarne zube nekog ko ih nikad nije prao. Doduše, mogli bi na flašama piva ili žestokog da ture sliku propale cirozirane jetre ili na pakovanju mesa začepljene arterije holesteraša, a na mobilne telefone da ugraviraju sliku moždanog tumora... Al' to još nije na redu.Još uvek je džmarenje najlogičnije opravdanje za ekspanziju kancera u svetu, koja se začudo desila i dešava posle početka korišćenja (u ove ili one svrhe) nuklearne energije.

Edited by ion
Link to comment
Još uvek je džmarenje najlogičnije opravdanje za ekspanziju kancera u svetu, koja se začudo desila i dešava posle početka korišćenja (u ove ili one svrhe) nuklearne energije.
Ја још чекам да се укажу статистике о институтима за рак који се затварају откако народ масовно престаје да пуши. Тамо(рж) је то (престајање, не затварање) видљиво голим оком - и кад изађу из канцеларија на пуш паузу, међу њима има доста непушача. Саће они, само да саберу статистике.
Link to comment
Šta je "džmarenje"?Inače, glavni uzročnik raka je to što ne umiremo više sa 25 godina u proseku. :D
Koliko se secam jedne price jednog coveka, trideset i pet (okvirno) je bio prosecan zivotni vek od neolita na ovamo, sve do procvata nase pragmaticne civilizacije. Umiralo se doduse od upala, gripova i ostalih stvari koje se danas rutinski krpe.e, da - zene su zivele krace jer su se do tridesetih poradjale u godisnjim ciklusima, dakle, zatrudnjivale su i radjale, i tako dok ne umru:( Sve ovo cuo od jednog naseg znamenitog arheologa. Edited by CowBoy
Link to comment
Ma yok bRe, nas jedan covek (doduse znamenit samo u arheoloskim strucnim krugovima) mi pricao pre petnaestak godina.Mada, satatistika je varljiva - ranije je umirao ogroman procenat dece, tako da matematika od 35 godina u proseku ne daje pravu sliku. Bilo je i tada sedamdesetogodisnjaka. Rekao bih.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...