Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Ako izgled kutije nije bitan zašto pakovanja ,za žene pogotovu, izgledaju kao da su unutra mirišljave maramice, parfemčić i tsl. Klinke bi sigurno manje kupovale pakovanje (uopšte nema veze šta je u njemu)na kome je slika pušačkih pluća. Da, ljudi su šimpanze.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Ako izgled kutije nije bitan zašto pakovanja ,za žene pogotovu, izgledaju kao da su unutra mirišljave maramice, parfemčić i tsl. Klinke bi sigurno manje kupovale pakovanje (uopšte nema veze šta je u njemu)na kome je slika pušačkih pluća. Da, ljudi su šimpanze.
:isuse: Pa sto onda ne visis o grani nego pises na forumu? :D
Link to comment

Mislim da se ta fora sa damom sa cigarom promenila. Meni licno a rekao bih i za dosta drugih ljudi nije uopste lepo kad vide devojku koja pusi. Ne kazem da je ruzno samo ne mislim da je to vise in. Sad mozda gresim al to je moj utisak :unsure:

Link to comment
Mislim da se ta fora sa damom sa cigarom promenila. Meni licno a rekao bih i za dosta drugih ljudi nije uopste lepo kad vide devojku koja pusi. Ne kazem da je ruzno samo ne mislim da je to vise in. Sad mozda gresim al to je moj utisak :unsure:
Ma, to su gluposti. To da li ti se svidja riba koja pusi ili ne, ili kauboj koji mota u sedlu ili ne, individualna je stvar. Radi se o tome da je danas vise od svega trendi da se reklamiraju strahovi i upozorenja na svakom koraku. Gledao sam skoro reklamu za osiguranje u kojoj lik na nekom pastoralnom izletu odjednom pada k'o prostac i umire od srcanog udara na oci svoje zene i dece. To je groteskno. Mora da postoji neki zakon protiv takvog uterivanja ljudi u strah. Edited by harper lee
Link to comment
Mora da postoji neki zakon protiv takvog uterivanja u strah ljudi.
Ne postoji. Danima vozim ispod nadvožnjaka na kome su nakačili bilbord na kom piše "A šta ako ovaj bilbord padne na moj auto?" (Reklama za auto osiguranje). Želim silno da ga zapalim, posebno zbog kretenske face nekog tipa na tom bilbordu. Tako nas advertajzer valjda vidi, kao prepadnutog kretenoida. Što je najgore, slučajno sam osiguran baš kod te kompanije (promeniću ih prvom prilikom)/off off
Link to comment
Gledao sam skoro reklamu za osiguranje u kojoj lik na nekom pastoralnom izletu odjednom pada k'o prostac i umire od srcanog udara na oci svoje zene i dece. To je groteskno. Mora da postoji neki zakon protiv takvog uterivanja u strah ljudi.
A da... Kultna reklama za Dunav osiguranje. Kontam da je poruka te reklame "ako platish zhivotno osiguranje necesh umreti"Inache ta kultura zastrashivanja prisutna je svuda. Crne hronike u vestima, medicina, prirodne katastrofe...Strah je najbolji motivator shoppinga.
Link to comment
Ne postoji. Danima vozim ispod nadvožnjaka na kome su nakačili bilbord na kom piše "A šta ako ovaj bilbord padne na moj auto?" (Reklama za auto osiguranje). Želim silno da ga zapalim, posebno zbog kretenske face nekog tipa na tom bilbordu. Tako nas advertajzer valjda vidi, kao prepadnutog kretenoida. Što je najgore, slučajno sam osiguran baš kod te kompanije (promeniću ih prvom prilikom)/off off
evo dva odgovarajuca klipahttp://www.youtube.com/watch?v=gDW_Hj2K0wohttp://www.youtube.com/watch?v=w9ySCcnoo3c
Link to comment
Ne postoji. Danima vozim ispod nadvožnjaka na kome su nakačili bilbord na kom piše "A šta ako ovaj bilbord padne na moj auto?" (Reklama za auto osiguranje). Želim silno da ga zapalim, posebno zbog kretenske face nekog tipa na tom bilbordu. Tako nas advertajzer valjda vidi, kao prepadnutog kretenoida. Što je najgore, slučajno sam osiguran baš kod te kompanije (promeniću ih prvom prilikom)/off off
Ma, znam da ne postoji. Trebalo je da napisem da bi morao da postoji.
:Hail:
Link to comment
I'll get the tumors, I'll die.
Наравно, када се то неким чудом заиста и десило, онда је - некада куражни амерички Минимакс који је читавог живота јавно збијао неслане шале и уживао у подршци себи сличних егоцентрика - подвио репове које је брижљиво неговао на затиљку, умусио се и писао срцепарајуће тираде о неправди Свевишњег.
On June 16, 1993 I was diagnosed with having “liver cancer that had spread from the pancreas.” One of life’s weirdest and worst jokes imaginable. I’d been making such progress recently in my attitude, my career and realizing my dreams that it just stood me on my head for a while. “Why me!?” I would cry out, and “Why now!?”
Стварно, шта би могао бити узрок? Сувише сна? Превише бареног поврћа? Свакодневна јутарња гимнастика и сат пливања три пута недељно? :unsure: Или је некако вероватније да се та неправедна болештина запатила у гуштерачи затуцане, себичне, надобудне и бахате плачипичке јер је уцвељена плачипичка за паљење пљуга "трошила два упаљача дневно"? Уосталом, није ни битно од чега је скончао - важно је да своје болесне идеје више неће непосредно ширити пред наивчинама којим су важније вашарске пошалице од туђег здравља. Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...