Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Bila pre neki dan slika u novinama (ja mislim u Politici), ona statua Hemfri Bogarta u Tuckwood-u, i kako su mu skinuli cigaru. Samo rupa stoji medju prstima.
'звинте ако је већ било... али ако могу Амери да у уџбеницима из историје изваде Рузвелту цигарету из руке на фотки из Јалте, ... видла жаба да се коњ поткива.
Link to comment

Ta kampanja traje vec 10 godina. Pred Evropskom komisijom je predlog da sve paklice budu bele, da Healt Warning bude 80% prednje strane, da se navedu telefoni organizacije za prevenciju odvikavanja i pusenja i da se zabrani upotreba arome (mentol, vanila, kafa...).Od toga su je na snazi, i to ne svuda, samo obaveza stavljanja broja telefona...Elem, nema mesta u pusackom delu mog omiljenog kafica, dok nepusacki deo zvrnda prazan!

Link to comment
Elem, nema mesta u pusackom delu mog omiljenog kafica, dok nepusacki deo zvrnda prazan!
rekoh ja da nepušači ne izlaze, a najveći problem u životu im je zabrana pušenja u kafićima.
Link to comment

Baš bih voleo videti crnu kutiju sa grimiznim natpisom "Death" ili "Cancer Incarnated" može brend The Grim Reaper - full-flavoured tobacco picked by the rotten hands of poor peasant country girls somewhere in the third world, i prodaja neće zabeležiti značajan pad, koji im je đavo, ko smišlja te glupe ideje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...