Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

a i sta odgovoriti ljidma koji stavljaju citostatike ispred prevencije.
ti si svestan da:1) Dig zna o medicini nesravnjivo vise od tebe2) se citostatici daju tek kada vise nikakva prevencija nije moguca?ja ne kazem da prevencija nije potrebna. jednostavno, iscackavajuci neke tvoje, blago receno, ekscentricne stavove o medicini, pokazujem da nemas dovoljno kredibiliteta da delis zdravstvene savete. Edited by vasudeva418
Link to comment
a i sta odgovoriti onima koji stavljaju citostatike ispred prevencije?
Odgovoriti im da treba da se lece. Kao i onima koji misle da preventiva daje ikakvog efekta nakon klinickog manifestovanja oboljenja.Nego, ja ne vidim da ti iko brani da odes na Rtanj, iskopas zemunicu i tu se, u ravnotezi sa prirodom, skucis i hranis prikupljenim bobicama i zrnevljem.
Link to comment
Dosta studija pokazuje da moderan način života može da ubije.
Eh, gde su ona staaara dobra vremena kada se umiralo sa 30, sada u ovom modernom užasu neki dožive i osamdesetu. :(
Link to comment
Odgovoriti im da treba da se lece. Kao i onima koji misle da preventiva daje ikakvog efekta nakon klinickog manifestovanja oboljenja.Nego, ja ne vidim da ti iko brani da odes na Rtanj, iskopas zemunicu i tu se, u ravnotezi sa prirodom, skucis i hranis prikupljenim bobicama i zrnevljem.
kako je krenulo sa upropastavanjem okolisa, i ludjenjem uopste, to u opste nije tako losa.
ti si svestan da:1) Dig zna o medicini nesravnjivo vise od tebe2) se citostatici daju tek kada vise nikakva prevencija nije moguca?ja ne kazem da prevencija nije potrebna. jednostavno, iscackavajuci neke tvoje, blago receno, ekscentricne stavove o medicini, pokazujem da nemas dovoljno kredibiliteta da delis zdravstvene savete.
1) a sta ako postoje doktori medicine koji zastupaju stavove drugacije od digovih, a u koje ja vise verujem?2) a verujem u misljenje da je problem kancera problem imunog sistema, a ti razmisli da li citostatici deluju blagotvorno na njega.iznosim svoje misljenje. ne delim savete.da podrzavam pusenje, kljukanje lekovima, i ostale cool modele ponasanja, verovatno mi se nista ne bi spocitavalo.
Link to comment
2) a verujem u misljenje da je problem kancera problem imunog sistema, a ti razmisli da li citostatici deluju blagotvorno na njega.iznosim svoje misljenje. ne delim savete.
tvoje misljenje je neznalacko i veoma opasno, posto se bojim da se ti ne bi ustrucavao da ga, iako nemas nikakvo strucno znanje, plasiras osobi koja boluje od raka i kojoj bi ti citostatici produzili zivot za vise godina. nemoj to da radis posto moze da ti se desi da, iznoseci svoje misljenje, unistis zivot nekome.inace nema lekara na svetu koji bi uskratio citostatike obolelom od raka, tj, kada bi to uradio, on vise ne bi bio lekar.ova opaska o "podrzavanju pusenja" jako promasuje metu posto se potpuno kosi sa onim sto sam pisao na topicu. iskreno, ovo sto pises o citostaticima me i licno vredja posto sam neke clanove porodice mogao da gledam malo duze zbog tih citostatika, dok su im ljudi kao sto si ti vecito prodavali maglu i price o nekim gljivama i korenju koji kurcu nisu vredeli. jako me nerviras u ovom trenutku. Edited by vasudeva418
Link to comment
:huh: Samo me je nasmejala, doduše malo plitka, pošalica.Nisu mi ništa skrivili sem što me vređaju. Doduše samo ekstremni, ostali imaju meru.
meni se nije ucinila hriscanskom tvoja zlurada opaska na temu vecine kafica koji su se opredelili da budu pusacki, pa sam pao u vatru i napisao tu plitku posalicu. cini se da si i ti u velikoj meri ekstreman.
Link to comment
tvoje misljenje je neznalacko i veoma opasno, posto se bojim da se ti ne bi ustrucavao da ga, iako nemas nikakvo strucno znanje, plasiras osobi koja boluje od raka i kojoj bi ti citostatici produzili zivot za vise godina. nemoj to da radis posto moze da ti se desi da, iznoseci svoje misljenje, unistis zivot nekome.inace nema lekara na svetu koji bi uskratio citostatike obolelom od raka, tj, kada bi to uradio, on vise ne bi bio lekar.
a ti bi znalacki posavetovao nekoga da obavezno uzme citostatike, jer "znas" da je to jedini spas,iako postoje mnogi lekari koji otvoreno govore o njihovoj pogubnosti?
Link to comment
a ti bi znalacki posavetovao nekoga da obavezno uzme citostatike, jer "znas" da je to jedini spas,iako postoje mnogi lekari koji otvoreno govore o njihovoj pogubnosti?
Ides na ignore, ovo je nepodnosljivo. pre toga cu ti odgovoriti jako jednostavno: kad si bolestan, odes kod lekara da ti prepise terapiju. nemam ja sta da savetujem, nisam lekar, a nisi vala ni ti. Edited by vasudeva418
Link to comment
Nego, ja ne vidim da ti iko brani da odes na Rtanj, iskopas zemunicu i tu se, u ravnotezi sa prirodom, skucis i hranis prikupljenim bobicama i zrnevljem.
tuzan sam kada vidim da se plemenita misao isposnistva upotrebljava u, tako, kolokvijalne svrhe.:(
Link to comment
nemoj to da radis posto moze da ti se desi da, iznoseci svoje misljenje, unistis zivot nekome.... dok su im ljudi kao sto si ti vecito prodavali maglu i price o nekim gljivama i korenju koji kurcu nisu vredeli.
vaso, zar ne misliš da preteruješ?!ne ulazim u vaš dijalog citostatici pro et contra.edit: ovo nije dijalog ovo je rasprava ja sam u pravu, a ti nisi..dosadno! Edited by Sara Goldfarb
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...