Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Poslednje dve replike su onako baš, pa ima retorika koje su volele taj pristup i te reči... Ali:

drago mi da imas poverenja u svoje dzelate.^_^
Nikakvo poverenje, samo vidim kuda idu stvari... A, kako sam bez veza i protekcija, kako sam obično ništa, kako sam lišen blagodeti da lokalnim muljanjem budem izuzet od zakona, kako nisam ideološki i politički poludeo do tačke da ovo pretvorim u mahinaciju iz koje ću izvući korist za "našu stvar", samo mogu da gledam kako se ljudi i ljudstvo (biraj šta oćeš od ova dva) srozavaju do dna... Edited by Ajant23
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Premda pusaci mogu malo da smrde, na ovom topiku su mi nekako ljuckiji. Mislim da bih se radije druzio sa njima, makar posle morao da se provetravam danima.

Edited by Indy
Link to comment
Premda pusaci mogu malo da smrde, na ovom topiku su mi nekako ljuckiji. Mislim da bih se radije druzio sa njima, makar posle morao da se provetravam danima.
Što bi rekao moj komšija koji piše basne - neko smrdi spolja a neko iznutra.S tim u vezi svako može da rangira tipove smradova. Što se mene tiče, smrad iznutra jesam vrlo često u staju da izbegnem. Ali smrad spolja često ne mogu da zaobiđem. A smrđenje nije ili-ili; ima onih koji smrde i spolja i iznutra.
Link to comment

najjaci smo mi bivsi pusaci, mozemo i sa jednima i sa drugimakako to da se pusaci nisu ujedinili, organizovali i napravili neki masovni protest na kom bi stukli brdo pljuga u inat propisima...

Link to comment
ti si ovde kukao i hteo se spaliti zbog stupanja na snagu, sta su ti nepusaci skrivili? nepusaci su svesni da ovaj zakon promeniti nista nece, pusaci su poceli da sline i ponosno paradiraju.
:huh: Samo me je nasmejala, doduše malo plitka, pošalica.Nisu mi ništa skrivili sem što me vređaju. Doduše samo ekstremni, ostali imaju meru.
Link to comment

Imam viska nalepnica. Ovde kod nas poceli da lepe zabrane i po kolima. Ima jedna i na kameri.E: Provejava ideja o demonstracijama.

Edited by fragand
Link to comment
Imam viska nalepnica. Ovde kod nas poceli da lepe zabrane i po kolima. Ima jedna i na kameri.E: Provejava ideja o demonstracijama.
u petak večernje novosti darovale čitaocima nalepnice 'zabranjeno... podleže...'ovde provejava ideja o štampanju 'dozvoljeno...' i slučajnom ispuštanju, gde se već zadesi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...