Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Ma, super vam ide... Nažalost, kraj nije blizu. Blizu je zdrava selekcija čovečanstva i dovođenje ljudskih bića u red...Isto kao što i tvoj humor na ovom topicu postaje sve više samo sarkazam koji produkuješ sa tobožnje više moralne istance da bi druge spustio na zemlju. Što bi rekli, nemački humor...EDIT: Ispravio jedno slovo, a i da primetim da bih ovaj drugi pasus mogao i da ponavljam na ovom topicu...

Edited by Ajant23
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

iako sam nepusac, mislim da treba da budemo ljudi pre svega i da razumemo, a da ne osudjujemo. u ovim teskim trenucima samo nas sabornost i svetosavlje moze okupiti i ponovo ujediniti.

Link to comment
iako sam nepusac, mislim da treba da budemo ljudi pre svega i da razumemo, a da ne osudjujemo. u ovim teskim trenucima samo nas sabornost i svetosavlje moze okupiti i ponovo ujediniti.
izvini, brate, kod vecine slucajeva samo lopata pomaze.
Link to comment
Meni je to tužno, i budi svestan da su pobedili ekstremisti. Pobedio je jedan strašan način mišljenja. Mi samo možemo da se nadamo da ćemo se kao pušački miševi što bolje snaći u rupama zakona u koje su nas saterali, ali slaba je to uteha...Još gore je što su uspeli u tome da su se ovakvi zakoni (koji bi morali biti izvan parametara demokratskog odlučivanja) počeli donositi...Dobrodošli u mrak, koji su histerici izvojevali...
Ti bi bio tuzan i da ti se da 100 devica i postanes administrator foruma.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...