Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

auuu... a u klubovima, na koncertima?ne računam arenu i dom omladine, to znam...nego recimo, akademija, kc grad, taj gan klab?da li klubovi uopšte mogu da se registruju kao pušački?tek mi sad to palo na pamet...

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Rekao bih da ne sme.Sa' će ti objasni neko od ovijeh finih ljudi što nisu zavisnici, i koji su 'mesto na pušenje, slobodno vreme trošili učivši napamet psalme iz ovog Zakona.Možda sale. Ili ŠanJan. ;)

Edited by ion
Link to comment

Ja bih rekao da je zabranjeno po klubovima i koncertima u zatvorenom prostoru tipa Arena. Stadion nije zatvoren prostor pa bi moglo da se zapali.Bio sam u Sofiji na Rammsteinu pre par meseci na Levski stadionu. Tamo se duvanilo bez problema, kao i po kafićima gde smo bili posle koncerta a i u hotelu u kome smo prespavali pre no što smo zapalili u Grčku. A i u Bugarskoj valjda ima zakon o zabrani pušenja, ipak je to neka jebena EU. Baš me zanima kako bi izgledalo da se nekakav inspektor probija kroz masu od 30000 ljudi i mrkli mrak da naplati kaznu, dok nemci surovo gruvaju a svi okolo u transu.I u Grčkoj se duvanilo po apartmanima i hotelima a oni definitivno imaju taj zakon. Duvanilo se i u kafanama (zatvoren prostor) a nigde nisam video znak da je zabranjeno pušenje.Jedino gunđanje zbog cigareta sam doživeo u Istanbulu. Zavukli smo se u neki kafić(pušački naravno) da gledamo fudbal, naručili piće, zapalilii cigarete i krenuli da navijamo, čini mi se da su igrali Rangers i Celtic. Oko nas su bili uglavnom neki britanci koji su takođe tukli po pivu i cigaretama i navijali i još neki turci, pušači naravno. U neko doba dve babe, nemice, su rešile da popiju čaj, sele za neki sto blizu nas i počele da gunđaju na nemačkom. Niko ih živ nije razumeo pa smo mislili da im smeta što dižemo buku a posle nam je prišao konobar i zamolio nas da pogasmo cigarete dok gospođe ne odu jer im smeta.

Edited by Ted
Link to comment

Sad stigoh iz dve "ustanove kulture" gde bi trebalo da bude zabranjeno pushenje a gde se purnja sve u 16. :DKad sam prichao sa prijateljima, ovom zakonu sam davao 6 meseci pre nego shto se raspadne, ali posle ovoga vecheras, dajem mesec dana najvishe.

Link to comment

Zemljotres, zabranili pusenje, vrcaju meteoori nesto vam lose krenulo posle parade a lepo vas je rista upozoravao. :wicked:

Edited by fonTelefon
Link to comment

ti si ovde kukao i hteo se spaliti zbog stupanja na snagu, sta su ti nepusaci skrivili? nepusaci su svesni da ovaj zakon promeniti nista nece, pusaci su poceli da sline i ponosno paradiraju.

Edited by Velecasni Precog
Link to comment
Komentar na jednu od vesti na temu zabrane pušenja: :P
Meni je to tužno, i budi svestan da su pobedili ekstremisti. Pobedio je jedan strašan način mišljenja. Mi samo možemo da se nadamo da ćemo se kao pušački miševi što bolje snaći u rupama zakona u koje su nas saterali, ali slaba je to uteha...Još gore je što su uspeli u tome da su se ovakvi zakoni (koji bi morali biti izvan parametara demokratskog odlučivanja) počeli donositi...Dobrodošli u mrak, koji su histerici izvojevali...
Link to comment
a kome je do svetla moze da upali cigaru...

...na za to propisanom mestu.

"Propisana mesta" zvuči baš kao što si i sam osetio da zvuči kada si odlučio da staviš u spoiler...Vaša sila, vaše pravo... Igrate se s vatrom, a mi ćemo se opeći...

Pod "mi" sam podrazumevao ljude...

Edited by Ajant23
Link to comment
"Propisana mesta" zvuči baš kao što si i sam osetio da zvuči kada si odlučio da staviš u spoiler...Vaša sila, vaše pravo... Igrate se s vatrom, a mi ćemo se opeći...

Pod "mi" sam podrazumevao ljude...

end.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...