Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

meni je najbolji deo u svemu sto se kaznjava cak i ako inspekcija uoci jednu ili vise piksli.jer piksla koja se uoci™ u prvom cinu, mora da opali u trecem, jel tako.
tako je i na zapadu. ili, da se kvazipravnicki izrazim, piksla na stolu se moze smatrati za pocetak izvrsenja prekrsajnog dela pusenja na nedozvoljenom mestu. missim, da se ne zajebavamo, u kaficu piksle ne stoje da bi ljudi u njih lepili zvake, iako ima i takvih. pa se to pomesa sa pepelom i jos se prilepi ona srebrnasta artija iz pakle, fuj i bljak, no to sad nije tema, otiso sam malo u offtopik.
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

a stolice i stolovi oznacavaju nameru da se njima nekome razbije glava. zato u razvijenim zemljama zapada sede na sundjerima a pice se sluzi pravo na beton, ne u case nego pravo na beton pa lizi sa njega, posto se casama mogu gadjati prolaznici. vido sam ja to na zapadu

Link to comment
Kali yuga moj učo. I to samo za zaposlene. Civili se i dalje baškarili po hodnicima sa sve cigarom u ustima. Jbga kad komunalna policija još nije proradila. :D
Мени стигла обавијест са рачуном за ђубре или воду или тако нешто, да почиње да ради. А кад ће, не знамо.Ово размножавање полиција је мајка Мара за ренесансне криминалце. Ако се не специјализујеш, него сад радиш ово сад оно, сваки пут те испочетка јури нека друга, а не рачунаш се ни као повратник, дивота.Једног тамо(рж) ухватили пијаног да вози кад је разбио плаћаону на мосту... и онда је испало да му је то 22. пут да су га ухватили, ал' га хватала сваки пут нека друга полиција, све у кругу од истих 40км. Сваки пут први пут.
Link to comment
tako je i na zapadu™. ili, da se kvazipravnicki izrazim, piksla na stolu se moze smatrati za pocetak izvrsenja prekrsajnog dela pusenja na nedozvoljenom mestu. missim, da se ne zajebavamo, u kaficu piksle ne stoje da bi ljudi u njih lepili zvake, iako ima i takvih. pa se to pomesa sa pepelom i jos se prilepi ona srebrnasta artija iz pakle, fuj i bljak, no to sad nije tema, otiso sam malo u offtopik.
ne znam sta da ti kazem na to, ja u piksli u kancelariji drzim tako neke sitne srafove, zaostale od jedne prilike kada je domar popravljao vrata na ormaru, dve razvaljene spajalice i tri dinara. kriminalac sam i zasluzujem da platim 5000. mislim, jos ako pocnemo da se natezemo oko toga da li je nesto piksla, činijica ili ćasa, a imaju te smrtonosne naprave i takvu naviku, da se kamufliraju, eto lepote i neocekivane zabave.pri cemu, da budem iskrena, ja sam vec ranije pocela sa odvikavanjem od duvana, i meni ovo na neki nacin odgovara, ali mi cela prica sa zabranom, njenom buducom primenom, visinama kazni i ostalim pratecim sadrzajima, zvuci odvratno cinicno kada se stavi u kontekst 1 jedva funkcionalne drzave kakva je nasa.
Link to comment

oko toga sta je piksla a sta tacna mozes da filozofiras u celiji kad te smeste, ovde nije ni mesto ni vreme. piksle se sasvim opravdano mogu uzeti (i uzimaju se) za corpus delicti, i to ti je. srbija je jednostavno preuzela resenje sa zapada, ne treba se tu sad nesto iscudjavati i zamerati sa te strane.naravnoo, pitanje da li je resenje zaista resenje i cega, je sasvim legitimno postaviti. i o njemu verovatno imamo slicno misljenje. rece jednom vasudeva, u jednom od retkih trenutaka kad ne lupeta (ko sto cini ovde gore) da bi najefikasnije resenje, najprihvatljivije za sve, bila totalna zabrana proizvodnje i prodaje. ionako skoro svaki pusac zeli da se mane duhana. ali toga nece da bude, nikotin jednostavno donosi previse zarade drzavi. tako da ce ona nastaviti da bude licimurna i cinicna. all in all, slicne rasprave su se vec vodile drugde, sa istim rezultatom (nikakvim), u zemljama gde su organi cak i mnogo rigoroznije & besmislenije nastupili.

Link to comment
pri cemu, da budem iskrena, ja sam vec ranije pocela sa odvikavanjem od duvana, i meni ovo na neki nacin odgovara, ali mi cela prica sa zabranom, njenom buducom primenom, visinama kazni i ostalim pratecim sadrzajima, zvuci odvratno cinicno kada se stavi u kontekst 1 jedva funkcionalne drzave kakva je nasa.
+1
Link to comment
meni je najbolji deo u svemu sto se kaznjava cak i ako inspekcija uoci jednu ili vise piksli.jer piksla koja se uoci™ u prvom cinu, mora da opali u trecem, jel tako.
a stolice i stolovi oznacavaju nameru da se njima nekome razbije glava. zato u razvijenim zemljama zapada sede na sundjerima a pice se sluzi pravo na beton, ne u case nego pravo na beton pa lizi sa njega, posto se casama mogu gadjati prolaznici. vido sam ja to na zapadu

Voze se Ciga i Slovenac u kupeu voza. Izvadi Ciga kutiju cigareta da zapali neku, ali Slovenac mu ote cigarete i reče:• Jesi li normalan, sad si naš'o da pušiš, znaš da je zabranjeno pušenje u kupeu!Prođe neko vreme i Slovenac uze da čita novine, kad skoči Ciga, zgužva mu novine i reče:• Ovdi li si naš'o da sereš?!

Link to comment
ne znam sta da ti kazem na to, ja u piksli u kancelariji drzim tako neke sitne srafove, zaostale od jedne prilike kada je domar popravljao vrata na ormaru, dve razvaljene spajalice i tri dinara. kriminalac sam i zasluzujem da platim 5000. mislim, jos ako pocnemo da se natezemo oko toga da li je nesto piksla, činijica ili ćasa, a imaju te smrtonosne naprave i takvu naviku, da se kamufliraju, eto lepote i neocekivane zabave.pri cemu, da budem iskrena, ja sam vec ranije pocela sa odvikavanjem od duvana, i meni ovo na neki nacin odgovara, ali mi cela prica sa zabranom, njenom buducom primenom, visinama kazni i ostalim pratecim sadrzajima, zvuci odvratno cinicno kada se stavi u kontekst 1 jedva funkcionalne drzave kakva je nasa.
Što bi rekao besmrtni Domanović, ma ne može to bre kod nas da bude...
Link to comment

Voze se Ciga i Slovenac u kupeu voza. Izvadi Ciga kutiju cigareta da zapali neku, ali Slovenac mu ote cigarete i reče:• Jesi li normalan, sad si naš'o da pušiš, znaš da je zabranjeno pušenje u kupeu!Prođe neko vreme i Slovenac uze da čita novine, kad skoči Ciga, zgužva mu novine i reče:• Ovdi li si naš'o da sereš?!

:lolol:dobro da si spomenuo kupe... do pre 14 a možda i manje godina, svet je bio, dakle, prokleto sadističko psihopatsko mesto... ?ne mogu uopšte da shvatim da je to tako. i kako onda nije do sad ustalo i živo i mrtvo da se proizvodnja duvana zabrani skroz?
Link to comment
:lolol:dobro da si spomenuo kupe... do pre 14 a možda i manje godina, svet je bio, dakle, prokleto sadističko psihopatsko mesto... ?ne mogu uopšte da shvatim da je to tako. i kako onda nije do sad ustalo i živo i mrtvo da se proizvodnja duvana zabrani skroz?
Shto su sad kupei toliki sadizam?I po novom zakonu postojace kupei u vozovima u kojima ce biti dozvoljeno pushenje. Edited by Mercuzzio
Link to comment
Shto su sad kupei toliki sadizam?I po novom zakonu postojace kupei u vozovima u kojima ce biti dozvoljeno pushenje.
pa otkud znam... razmišljam... kupe je veći od auta ali stane više ljudi, valjda je to skoro isto.... i ok onda se obeleži kupe isključivo za samoubice, a kad nema mesta u ostatku voza i dođe neko željan života i sedne tu, onda ovi zobiji automatski postaju ubice. kako to može tako da prođe onda?
Link to comment

Pa kupujesh kartu za pushachki ili nepushachki vagon/kupe. Ako kupish za pushachki a smeta ti dim... Ne znam shta da ti kazhem. Uvek mozhesh da stojish u hodniku

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...