Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

Super mi je što su masovno nalepili one znakove zabrane pušenja i na objekte u kojima je pušenje i do sada bilo zabranjeno. :mellow:
Pa novi zakon nalazhe da u svakoj prostoriji mora da bude nalepljeno da je pushenje zabranjeno.
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

kakav suludi dan...........danas ceo dan pola ljudi ne možeš navatati po Kliničkom Centru. Jutarnje kafe nema. Svi se bledo gledaju i ćute. Kolega doneo pune džepove lizalica koje su nestale cirka do 9 sati.Kad sam izašao na doručak, imam šta da vidim. Grupice 3 do 5 ljudi zauzele busije po ulicama i okolini, kriju se iza automobila i kontejnera,zaverenički ćute i puše. Okolni pekari i kafedžije turile Tomicinu sliku u izlog. Uprkos posranom vremenu i povremenoj kiši, vazda pune bašte. ja pripalio prvu oko pola 11. Dotle sam bio legalista. :D Mal se nisam onesvestio. Jedva sam pogodio kapiju da ponovo udjem unutra. Iskreno, svidela mi se ova zabrana pušenja. Dok sam, bezbedno iza kontejnera, duvanio sa prijateljima vrebajući nekakvu Inspekciju iza ćoška, vratio mi se onaj osećaj sa raznoraznih protesta tjekom 90tih. :lol:
Fuck, opet ce pusaci da se bolje zabavljaju od nas :lol:
Link to comment
Pa novi zakon nalazhe da u svakoj prostoriji mora da bude nalepljeno da je pushenje zabranjeno.
Ali to je negde već bilo zalepljeno. Pa sad zalepili nove, i više njih. Valjda zato što je pušenje sad još zabranjenije? :unsure: Ili ona žuta boja nije dovoljno jasno prenosila poruku, pa je zamenjena belom?Ali dobro, tako je to u Evropi.
Link to comment
Ali to je negde već bilo zalepljeno. Pa sad zalepili nove, i više njih. Valjda zato što je pušenje sad još zabranjenije? :unsure: Ili ona žuta boja nije dovoljno jasno prenosila poruku, pa je zamenjena belom?Ali dobro, tako je to u Evropi.
poenta je da obavijest o zabrani mora da bude A4 formata. a možda se i nepušački lobi u vas osokolio.
Link to comment
Mrzi me da čitam svih sto strana, pa molim neku dobru dušu da mi odgovori samo na sledeće pitanjce; U privatnoj firmi postoje tri radne prostorije i trpezarija, uredno odvojena vratima. Može li gazda da trpezariju proglasi pušačkom zonom u vreme kad se u njoj ne klopa, da mu se osoblje ne bi smrzavalo vanka? Mislim, šta zakon kaže o tome? Unapred hvala. :)
Moraju biti posebna vrata, mislim klizna, senzori za dim i ne znam šta još, računica je oko 3000 evra kod mene u firmi. Naravno ništa od toga.
Link to comment
poenta je da obavijest o zabrani mora da bude A4 formata. a možda se i nepušački lobi u vas osokolio.
Мислим да је то лоби произвођача налепница прогурао баш А4, да мало погурају продају :unsure:.
Link to comment
kakav suludi dan...........danas ceo dan pola ljudi ne možeš navatati po Kliničkom Centru. Jutarnje kafe nema. Svi se bledo gledaju i ćute. Kolega doneo pune džepove lizalica koje su nestale cirka do 9 sati.Kad sam izašao na doručak, imam šta da vidim. Grupice 3 do 5 ljudi zauzele busije po ulicama i okolini, kriju se iza automobila i kontejnera,zaverenički ćute i puše. Okolni pekari i kafedžije turile Tomicinu sliku u izlog. Uprkos posranom vremenu i povremenoj kiši, vazda pune bašte. ja pripalio prvu oko pola 11. Dotle sam bio legalista. :D Mal se nisam onesvestio. Jedva sam pogodio kapiju da ponovo udjem unutra. Iskreno, svidela mi se ova zabrana pušenja. Dok sam, bezbedno iza kontejnera, duvanio sa prijateljima vrebajući nekakvu Inspekciju iza ćoška, vratio mi se onaj osećaj sa raznoraznih protesta tjekom 90tih. :lol:
Došlo dakle i to zadnje vreme da ne možeš zapaliti ni u Kliničkom centru...
Link to comment
Ali to je negde već bilo zalepljeno. Pa sad zalepili nove, i više njih. Valjda zato što je pušenje sad još zabranjenije? :unsure: Ili ona žuta boja nije dovoljno jasno prenosila poruku, pa je zamenjena belom?Ali dobro, tako je to u Evropi™.
Verovatno sad moraju da budu neke posebne nalepnice. Nachuo sam neshto bio da je jedna nalepnica 45 dindzhi ali ne znam ko ih shtampa.
Link to comment

zaboravih lyrics:

Sacrifice is pleasureWhen life ends in painConceive the last mistakeWhich belongs to allCreation of insane ruleAll we hear:Desperate cryDeath the coldest windSeeps into your poresA nation born of hateForgotten distant timeCreation of insane ruleAll we hear:Desperate cryEndless empty mazeDespair, distress and silenceA poison vacuum, infinityLife, lies, deceitMute souls end in silenceOceans tainted with bloodEmpty promises of hopeBuried deep, infected groundCreation of insane ruleAll we hear:Desperate cryCry!More lyrics: http://www.lyricsfreak.com/s/sepultura/#share
Link to comment
...
vidi ovoga. usudjuje se da se pojavi, a nema potrebnog i dovoljnog uslova za lapot kog nije ispunio. od njega bi eventualno bio gori samo precog, ali njega je davno trebalo pridaviti, sad je kasno.
Link to comment
Fuck, opet ce pusaci da se bolje zabavljaju od nas :lol:
nije to najgore, najgore je što su nepušači imali 2x više posla za obaviti jer su pušači vazda bili AWOL. Bilo je nekih sitnih pobuna ali su one iščilele pred ozbiljnom pretnjom apstinentske krize. :D
Došlo dakle i to zadnje vreme da ne možeš zapaliti ni u Kliničkom centru...
Kali yuga moj učo. I to samo za zaposlene. Civili se i dalje baškarili po hodnicima sa sve cigarom u ustima. Jbga kad komunalna policija još nije proradila. :D
Link to comment

meni je najbolji deo u svemu sto se kaznjava cak i ako inspekcija uoci jednu ili vise piksli.jer piksla koja se uoci™ u prvom cinu, mora da opali u trecem, jel tako.danas zamalo nisu lincovali jednu nepusacicu koja je sa kezom ajkule usla u, sad vec bivsu, prostoriju za pusace, njuskala okolo i vikala "kontrola!".pri cemu je, da ironija bude veca, ta zena osobenom mesavinom vonja na znoj i neku varijaciju bugarske ruze, daleko vise ostetila zdravlje (kako mentalno, tako i fizicko) generacija ucenika i kolega, nego svi pusaci zajedno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...