Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

Kod nas u firmi (koja i prodaje cigarete) nalepljeni znakovi za zabranjeno pusenje. Imamo prostoriju namenjenu tome, pa se tamo posle rucka nadje i po 10-tak ljudi. Glavni hit su automatska vrata, pa izgleda ko da se stize na komandni most Voyager-a. Dim ne izlazi van prostorije, ima i dobar ventilacioni sistem.Sad zezamo jedni druge ko najduze sedi tamo...
Ја већ девету годину ладно палим на радном месту. Осим оне једне године кад нисам.
Link to comment

Danas čekam zeleno na prelazu kod Brankovog i bacim pogled dole na one stepenice ka Gavrila Principa. Jedno 15ak ljudi cupka, dimi, purnja i zadovoljno se osmehuje. Žene onako pogurene, vidi se da su samo ogrnule kapute. Muškarci samo u košuljama.Ono, ne mogu da kažem da mi je bilo drago ali ne mogu da kažem ni da mi nije bilo presmešno.

Link to comment
Recimo, čovek koji puši u liftu je prokleti idiot dostojan svakog prezira.
jel ovo moguće? a ovo?
Čovek koji puši u automobilu u prisustvu makar jednog nepušača je prokleti sadistički sociopata.
Link to comment

Super mi je što su masovno nalepili one znakove zabrane pušenja i na objekte u kojima je pušenje i do sada bilo zabranjeno. :mellow: Inače, sad mi pade na pamet, ja ne znam kako će moja profesorka sociologije iz srednje preživeti ovaj zakon, majke mi, brinem se za njeno psiho-fizičko zdravlje. Nadam se da je u međuvremenu otišla u penziju.

Edited by Halvard
Link to comment
U mojoj firmi namestili ovo:0eeb9bb660ee9ab62c.jpg radi odlicno, kupio bih sebi za kucu, kad ne bi kostalo boga oca.
eh, pusti snovi su to za srbiju. ovde ce se u najboljem slucaju dici kuka i motika nepusaca i vesace pusace o bandere. ovakvi higijenski i otmeni nacini egzekucije nece zaziveti u srbiji, pa makar i mileram obogatio svoj vokabular sa jos 350 reci.:( Edited by Velecasni Precog
Link to comment
i ne samo sto cemo ih vesati, kukati i motikati, nego cemo pri tom biti i sarkasticni!
Iako smo u iskušenju, ne smemo biti sarkastični jer zavidi li ko gubavome (Mileramu)? Ne zavidi. Zašto onda poneko zavidi zlome, kad je zlo veća bolest od gube? Guba je bolest tela, a zlo je bolest duše.
Link to comment

Mrzi me da čitam svih sto strana, pa molim neku dobru dušu da mi odgovori samo na sledeće pitanjce; U privatnoj firmi postoje tri radne prostorije i trpezarija, uredno odvojena vratima. Može li gazda da trpezariju proglasi pušačkom zonom u vreme kad se u njoj ne klopa, da mu se osoblje ne bi smrzavalo vanka? Mislim, šta zakon kaže o tome? Unapred hvala. :)

Link to comment
i ne samo sto cemo ih vesati, kukati i motikati, nego cemo pri tom biti i sarkasticni!
Kada si već sarkastičan, što stavljaš nameru u Futur?Je l' to novi futurizam?
Link to comment
Mrzi me da čitam svih sto strana, pa molim neku dobru dušu da mi odgovori samo na sledeće pitanjce; U privatnoj firmi postoje tri radne prostorije i trpezarija, uredno odvojena vratima. Može li gazda da trpezariju proglasi pušačkom zonom u vreme kad se u njoj ne klopa, da mu se osoblje ne bi smrzavalo vanka? Mislim, šta zakon kaže o tome? Unapred hvala. :)
naravno da može, postoji citat u zakonu koji kaže: i bi svetlost cigarete u trpezariji pored radnih prostorija i bi dobro. adam i eva se ne smrzavahu više isterani iz raja, ogrnuti u smokvin list, imaše cigaretu u trpezariji da im okrepi promrzla telesa i od Boga otuđena srca.
Link to comment

kakav suludi dan...........danas ceo dan pola ljudi ne možeš navatati po Kliničkom Centru. Jutarnje kafe nema. Svi se bledo gledaju i ćute. Kolega doneo pune džepove lizalica koje su nestale cirka do 9 sati.Kad sam izašao na doručak, imam šta da vidim. Grupice 3 do 5 ljudi zauzele busije po ulicama i okolini, kriju se iza automobila i kontejnera,zaverenički ćute i puše. Okolni pekari i kafedžije turile Tomicinu sliku u izlog. Uprkos posranom vremenu i povremenoj kiši, vazda pune bašte. ja pripalio prvu oko pola 11. Dotle sam bio legalista. :D Mal se nisam onesvestio. Jedva sam pogodio kapiju da ponovo udjem unutra. Iskreno, svidela mi se ova zabrana pušenja. Dok sam, bezbedno iza kontejnera, duvanio sa prijateljima vrebajući nekakvu Inspekciju iza ćoška, vratio mi se onaj osećaj sa raznoraznih protesta tjekom 90tih. :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...