Jump to content
IGNORED

www.zastitaumestozabrane.com/


salerokada

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    226

  • harper lee

    195

  • salerokada

    191

  • ion

    186

predlog o uvodjenju poreza na sve stetne obrasce ponasanje u nasim zivotima
život je smrtonosna pojava, tako je besmisleno dodatno oporezovati bilo čiju smrtda li će ona da bude skupa ili jeftina, nije u rukama poreskog obveznika
Link to comment
[Ajant mode] Ma vazi, super... nisu bitna ljudska prava samo da mozete da terorisete nas kokakolicare. Oni koji su i pre radili sta su hteli ce i dalje da kupuju kokakolu u skupstini za 3 dinara a nas ce da sabijete u 4 zida tempa. Super, ajmo jos sarkazma...[/Ajant mode]
Не, није био сарказам. Само напомињем да су ваљда још само бензин и алкохол опорезовани колико цигарете. Тај додатни порез на пушачке плате би онда био отприлике двадесето додавање пореза. Ајд нека неко ископа структуру цене цигарете, не сећам се да сам видео нешто свежије од десетак година, а и онда је сама цена коштања износила једва 10% од укупне цене, све остало су били намети.
Link to comment
Не, није био сарказам. Само напомињем да су ваљда још само бензин и алкохол опорезовани колико цигарете. Тај додатни порез на пушачке плате би онда био отприлике двадесето додавање пореза. Ајд нека неко ископа структуру цене цигарете, не сећам се да сам видео нешто свежије од десетак година, а и онда је сама цена коштања износила једва 10% од укупне цене, све остало су били намети.
Obajasnio sam iznad, naravno da ntreba -_- Posebno sto je tesko izvodljivo i ne bi pusaci imali kontrolu kao sto sad imas birajuci kolicinu kupljenih cigarosa.I tako... cekajuci precogov "final solution za ogrezle u grehu zadovoljstva" :s_w:
Link to comment
mislim da je sramotno da se pokenjavate takvima sto kukaju o ceni lecenja pusaca. voleo bih da vidim vase izdatke za budzet zdravstva republike, pre tih pausalnih ocena. smatram da je dig dao dobar predlog o uvodjenju poreza na sve stetne obrasce ponasanje u nasim zivotima, a i konacno, konacno resenje za taj problem je nesto sto bi mogao da bude predmet diskusije.mileram je analfabeta kome hrcak pise postove, a veterinar se brine o stajlingu.
:lol:
Link to comment

evo, baš sam zapalio jednu, uz jutarnju kafu, i čitam šta ste nalaprdali na 100+ strana. saću još jednu, čisto komšiji da napakostim (izlazi dim kroz prozor i ulazi njemu preko terase na gajbu). mada, komša je pumpadžija, ko zna, možda nije kući ovih dana. ali, tu mu je žena, doktorka, osvedočeni borac za zdravlje, nek malo nju potkači, ko je jebe. ovaj drugi komša, mali privrednik (šrafovi, pur pene, silikoni...), i on je nepušač, ko ga jebe i njega, uveo je zabranu pušenja usebe™, pa mu najbolji radnik dao otkaz iz protesta, sad ga moli da se vrati jednom mesečno. a ovaj mali neće, kaže "ko te jebe pičko fašistička". sad popunjava tikete, puši ko turčin, i živi bolje nego dok je bio kod fašiste. šta ti je život.saću još jednu za komšiju levo, za onog što se buni zbog mačaka. i on ne puši, pizda mu materina, doduše njega razumem, jednom zaspo s upaljeneom cigarom i zapalio gajbu i još pola zgrade s njom. moja gajba ostala netaknuta, bole me brige.nema nikog trenutno, sami smo ko robinzoni kruse, ja i pljuga. uživamo, bole nas patka. ja nju pušim, ona mene jede. i ko može da kaže a sam sam? ne, s cigaretom nikad nisi sam. mo'š i da pričaš s njom, ozbiljno. neko zvoni. heh, komšinica, dolazi na kafu i da "popuši koju". pa dobro, let me see what I can do...lako ćemo s fašistima, dok god ima pravih komunista i dobrih, bolesnih omladinaca.

Link to comment

Kod nas u firmi (koja i prodaje cigarete) nalepljeni znakovi za zabranjeno pusenje. Imamo prostoriju namenjenu tome, pa se tamo posle rucka nadje i po 10-tak ljudi. Glavni hit su automatska vrata, pa izgleda ko da se stize na komandni most Voyager-a. Dim ne izlazi van prostorije, ima i dobar ventilacioni sistem.Sad zezamo jedni druge ko najduze sedi tamo...

Link to comment

To je tako u toj firmi, ali zakon važi za sve... A, primer tvoje firme daleko je od obaveznog za sva druga radna mesta...

Edited by Ajant23
Link to comment

Pa nije obavezan. Ali je elegantno resenje da ti ljudi ne izlaze na ulicu i cvokocu ko pokisle kokoske. Nije velika investicija. Bili ovde iz komsijskih firmi (banke i dileri automobila), ali im se nije dopalo. Kazu da podseca na smoking boot na aerodromu :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...